אז מה נשמע? : )

שלום, אני שומע ואני לומד שפת סימנים באוניברסיטה ומאוד בא לי להכיר מישהי חירשת.. אז יש מצב?
DSC00833.JPG
הנושא נעול

למה חירשת?

למנהלת האתר אורטל מאיר..

למה? כי זה עולם מעניין, כי אני רוצה לשפר את ספת הסימנים הבסיסית והצולעת שלי וכי זה מגרה לשכב עם מישהי שאפילו לא יודעת איזה קולות היא עושה..

אורטל, תמחקי את הדפוק הזה כמה שיותר מהר!!!

שיאונן לעצמו (ושימע את הקולות שהוא מוציא מהחלק האחורי של גופו)...

היי דנה לן

שאלו למה ואני עניתי בכנות ואת בחרת להתייחס רק לחלק ממה שכתבתי וזה מראה משהו עלייך.. את חושבת שזו סטיה וזו כמובן זכותך. אבל אני מאמין שגם את בודאי אינך מושלמת אז.. אני דווקא בנאדם מאוד נעים לבריות וסקס טוב זו לא מילה גסה.. את רואה, אני לא מושלם, גם קשה לי לגמור.. משפטים, קשה לי לגמור משפטים, מה חשבת?.. כמעט שכחתי, יש לי גם אחלה נאדים. בעיקר אחרי שאני אוכל חומוס בסמוך למוצרי חלב. אם את רוצה אפשר להיפגש לסולחה ולנפוח ביחד. אל תהיי קשה, בסה"כ אני מלא רק בכוונות טובות. אז צ'או ולהית' : )

לאיתן!

אבל מאידך מהצורה שאתה כותב, נשמע שאתה מזלזל בבחורות החירשות , וכאילו רק להיות איתן בשביל סקס. תאמין לי שיש בחורות שלא שוות את היחס שאתה מפגין.

לאורטל מאיר!!

תודה ולילה טוב, תגידי, איך זה הולך לנהל אתר, זה אומר שאת עכשיו במשמרת כל הלילה למשל?

לא ידעתי שגם אתה במשמרת לילה..

אורטל, עזבי... הוא לא שווה התייחסות

עם "נימוסים" כמו שהוא מפגין כאן, כשמה ש"מגרה" אותו זה ה"חירשות" של הבחורה ש"לא שומעת את הקולות שהיא עושה" - הוא עוד יגיע רחוק, רחוק, רחוק מאוד אפילו, ויקבל ב-ד-י-ו-ק את מה שמגיע לו. אולי הוא אפילו ימצא את עמו יום אחד חבר מלא ושווה זכויות בקהילה שלנו, אה?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חרשים וכבדי שמיעה
בחר
בחר