צריך את חוות דעתכם לגבי מצלמה דיגיטלית

שלום אנשים יקרים, רציתי לדעת את חוות דעתכם לגבי המצלמה הדיגיטלית הזאת. תודה מראש, דרור.
h-17241.doc
(176.5 KiB) עדיין לא הורד

מד חום? מד דופק?

מה זה זה? מצלמה או רופא? אני לא מכיר את החברה, ומניסיון עם שמות לא מוכרים, זו כנראה מצלמה לא משהו... כעיקרון, לא כדאי לקנות מצלמה שאין לה שם בעולם הצילום.

אז אולי יש לך המלצה על מצלמה דיגיטלית במחיר סביר?(יש דבר כזה?)

מה זה מחיר סביר, ומה השימושים של המצלמה?

בוא נגיד עד 600 ש"ח והשימוש הוא לצילום לא למשהו מקצועי.

במחיר הזה...

יש רק מצלמות של 2MP (קנון או ניקון.) או מצלמות של חברות עלומות שם. (שממש לא מומלצות...) לדעתי, אתה צריך להגדיל את התקציב. ב- 2000 ש"ח, תוכל למצוא מצלמה עם כרטיס ועם מטען ו- 4 סוללות. (מה שנקרא, ישר לצילום!) המצלמות המומלצות הן: Canon A75/A85/S1-IS Konica-Minolta Z1/Z2 Nikon 3200/4X00 Olympus(שאני לא זוכר דגמים כרגע...) יש גם פנטקס, אבל אני לא מכיר את הדגמים שלהם, וגם לא את איכות הצילום שלהם.

הבנתי את מה שאתה אומר ואולי תחווה את דעתך על המצלמה הזאת ומזה אומר מצלמה מחודשת?

מצלמה נחמדה.

לא יותר. אין לה זום אופטי. (מה שאומר שאי אפשר "לקרב" או "להרחיק".) וזה החיסרון הענק שלה. דגם בסיסי לצלם שלא רוצה יותר מדי מהמצלמה. מצלמה מחודשת אומר, שזו מצלמה שלקוח לקח, אבל החזיר אותה, מסיבות ששמורות איתו. (קילקול חוזר, אי שביעות רצון, ועוד...) בעיקרון, לא מומלץ להתקרב למצלמות מחודשות!

תודה רבה על העזרה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר