שלום! אבקש עזרה בדבר מה...

היום ניקינו את הבית, ומצאתי באיזה ארון נטוש שאפחד לא פתח משהו כמו 8 שנים מצלמה. תמיד התעניינתי בצילום, אבל לא עשיתי עם זה שומדבר.. וכשראיתי את המצלמה, שאגב נראתה מאוד מרשימה חזר לי החשק להתחיל לחקור וללמוד. מכיוון שאין לי שום ידע או מושג בזה, פניתי אליכם, אני אשמח אם תוכלו להגיד לי מה מצאתי, מה אני יכולה לעשות איתה ואולי גם את ערכה.. עכשיו כתוב עליה MINOLTA מצד שמאל x-700 מצד ימין mps ועוד כל מיני שטויות. בנוסף היא באה עם כמה עדשות וזומים גדולים ביותר =0... תודה

אוקי!!!

אז מצאת מצלמה של חברת מינולטה, שנקראת X-700. זוהי מצלמה ידנית לחלוטין. אין לה מנוע להעברת הסרט, ואין לה פוקוס אוטומטי. לגבי מדידת האור, אני לא כ"כ יודע. בסה"כ, זוהי מצלמה מעולה ללמוד צילום. כי אתה ממש לומד מהבסיס איך בדיוק לצלם.

לא רק לבסיס.. אלה אחלה מצלמות, לא תלויים בבטריות..

יש לי כמה מצלמות ידניות לחלוטין, אין בטריות אז לא נתקעים בלי (למרות שצריך לקחת רזרבה) בקשר למדידת אור, בדר"כ כלל כבר היה לפני המון שנים במצלמות מד אור פנימי (שעובד בדר"כ על 2 בטריות כפתור) ויש מצב אוטומטי למהירות התריס לפי מדידת האור של המצלמה.. צילמתי עם המצלמות האלה ובדר"כ המד אור מודד בסדר. כמובן שיש גם את המצב הידני לחלוטין, אבל אז כמעט חייב מד אור חיצוני.. תשמור עליה, אחלה מצלמה!!! ויאללה, תתחיל לצלם ולהביא תמונות! בהצלחה, ליעוז.

שלום! אבקש עזרה בדבר מה...

היום ניקינו את הבית, ומצאתי באיזה ארון נטוש שאפחד לא פתח משהו כמו 8 שנים מצלמה. תמיד התעניינתי בצילום, אבל לא עשיתי עם זה שומדבר.. וכשראיתי את המצלמה, שאגב נראתה מאוד מרשימה חזר לי החשק להתחיל לחקור וללמוד. מכיוון שאין לי שום ידע או מושג בזה, פניתי אליכם, אני אשמח אם תוכלו להגיד לי מה מצאתי, מה אני יכולה לעשות איתה ואולי גם את ערכה.. עכשיו כתוב עליה MINOLTA מצד שמאל x-700 מצד ימין mps ועוד כל מיני שטויות. בנוסף היא באה עם כמה עדשות וזומים גדולים ביותר =0... תודה

minolta X-700 היתה מצלמת הדגל של מינולטה באמצע שנות ה 80 אנסה לחפש מידע אבל מול המתחרות באותו זמן

זה לא היה משהו אבל יש לך זה הזדמנות לצלם וולמוד. מומלץ
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר