קנון דיגיטלית 2.1 מגה פיקסל בגודל של כרטיס אשראי

מצלמת קנון powershot s110 חדשה, אין אפשרות למצוא כמוהה בארצנו הקטנה (היא הוזמנה מארה"ב), חדשה כמעט לגמרי. יצאה מפס הייצור לפני חודש וחצי בסך הכל! רזולוצית צילום 1600X1200 באיכות מעולה, המצלמה בגודל של לא יותר משל כרטיס אשראי ומהווה את המצלמה האיכותית ביותר הקטנה ביותר בעולם! 2.1 מגה פיקסל, עם מסך lcd צבעוני, זום אופטי וזום דיגיטלי X5! עם המצלמה אני מוכר גם כרטיס קומפקט פלאש 64 מגה במחיר מציאה - 450 ש"ח (לעומת מחיר רגיל של 640 ש"ח). למידע נוסף על המצלמה אתם יכולים לפנות לאתר שבדק אותה מקרוב ואמר דעתו עליה: http://imaging-resource.com/PRODS/S110/S11A.HTM המצלמה באה בחבילה מקורית של קנון, בתוכה: - המצלמה - כרטיס 8 מגה + כרטיס 64 מגה. - סרט שמחבר את המצלמה לפרק היד. - כבל לחיבור למחשב. - כבל לחיבור לטלויזיה. - שני דיסקים מקוריים של קנון מלאים בתכנות למצלמה. - מטען לבטריה. - חוברות הסברה. למצלמה אפשרות לצלם סרטוני וידאו קצרים עם קול, היא בצבע כסף ועשויה מפלדת אל חלד! (למרות שהיא שוקלת לא יותר מ-230 גרם!). לקונה המצלמה מתנה - תיק נשיאה עם מקום למצלמה, למטען, לכרטיס נוסף, בטריה נוספת, חיבור לחגורה ורצועה לנשיאה על הכתף. שימו לב, הדגם הקודם של המצלמה, ה- s100 , הוא הפופולארי ביותר באירופה. המצלמה חצי אוטומטית או אוטומטית מלאה, לפי בחירתכם. הסיבה לכך שאני מוכר אותה היא לא בגלל איזו תקלה חס וחלילה, אלא שאני פשוט צריך את הכסף לקניית מצלמה שתתאים יותר לצרכים שלי. אני מוכרח לציין שיחסית למצלמות אחרות שבדקתי זו הפשוטה ביותר להפעלה והיפה מכולן. היא "שטוחה"... אם משכיבים אותה אז הגובה שלה (כשהיא כבויה) הוא פחות מ-3 סנטימטרים! לא מאמינים? בדקו את היצוב באתר הבא: http://imaging-resource.com/PRODS/S110/S11A3.HTM אנא צרו איתי קשר באי מייל, שם אתן לכם את מספר הטלפון שלי במקרה ואתם רציניים: shs2001@walla.co.il shs2001@walla.co.il "...The Canon PowerShot S110 is an excellent option" ".move into digital photography with a lot of class" מתוך האתר הנזכר למעלה, וזו רשימה מאוד קצרה של התפעלויות מהאיכות של המצלמה ששינתה את העולם. המחיר יותר אטרקטיבי ממה שאתם מצפים ממצלמה כזו... אני הופתעתי ממנו כשקניתי אותה.

לא להגזים...

המצלמה היא טובה אבל יש מצלמות 2.1 מגהפיקסלים כמוה שעולים עליה באיכות התמונה ובפונקציות. מעבר לכך מחירה של המצלמה בארה"ב הוא מסימום $500 וכרטיסי קומפט פלש בנפח אחסון של 64 מ"ב אפשר לקנות בארץ במחיר של 150 - 200 ש"ח ובארה"ב ב 32$ כולל משלוח בתוך ארה"ב. לכן - המלצתי למי שרוצה לקנות מצלמה כזאת: לא לשלם יותר מ 2000 ש"ח כולל הכרטיס. העיסקה לא שווה יותר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר