אחריות למצלמה שנרכשה בחו"ל

חברים שלום רב, קניתי מצלמת Canon Vixia HG 20, בניו יורק, ב-B&H. שם הוצע לי לרכוש גם Enhanced Product Protection. דהיינו - אחריות מורחבת ל-3 שנים (עלות 96$). בתכלס זה נקרא: SageMax Protection Plan from NEW לא רכשתי, אבל אני עדיין יכול (עד 30 יום מיום הקנייה). 1. אשמח לחוות דעתכם - למי שיש נסיון עם השירות. אילו מעבדות בארץ מכבדות אותו? 2. האם לדעתכם יש חלופה שווה בארץ? האם ה-Mack שווה? ואם כן, לפי מה מתומחרת? לפי המחיר בארץ או בחו"ל? וכמו כן - אשמח להמלצות ומהיכן ניתן לרכוש. אודה לתשובתכם,

אשמך מאד גם לקבל את האינפורמציה לנ"ל.תודה

נסיון אישי - אחריות בינלאומית בארץ

מנסיוני האישי, האחריות של MACK מצוינת, שירות טוב ב"בית הצילום" ברמת גן. גם "ארליך" בתל אביב (נדמה לי שזה רחוב הסוללים) מקושרים עם "מאק" וגם שם השירות מצוין. האחריות נקנתה לפי המחיר של הגוף בחו"ל, לפי מה שמופיע על החשבונית שלך. מעולם לא היתה שום בעיה להפעיל את האחריות. שמעתי שהכיסוי הכולל שמציעים בB&H גם טוב ואין בעיה, אפשר להתקשר ל"ארליך" או ל"בית הצילום", שתי מעבדות תיקונים גדולות ומובילות ולשאול אותם אם הם מכבדים את האחריות של B&H, אני מניחה שכן. את האחריות של מאק אפשר לקנות באתר של מאק או באדורמה (adorama), ואם אתה מרגיש ממש פרוע, אפילו בeBay, ואת של B&H באתר שלהם. בכל מקרה, קנה את האחריות לפני תום 30 הימים מיום הקניה :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר