לגבי sony dcr65 e האם חזרתי אחורה?...

שלום לכולם , רכשתי מצלמת וידיאו מדגם sony dcr65 e. אני נתקל במספר בעיות ואשמח לעזרתכם : 1. לא מצאתי אפשרות ליצוב תמונה . ( בקלוזאפ התמונה מאוד רועדת ) האם הפיצ'ר הזה קיים כאן? 2.איכות הצילום בבית מאוד נמוכה ובעיקר בערב , האם ניתן לעשות משהו או שזה איכות המצלמה ? 3. תאריך מופיע באופן קבוע על ההקלטה ואמור לפוג אחרי מס' שניות וזה לא קורה . הייתה לי מצלמה קודם לכן מדגם DCR-HC23e ואיכות הצילום והיצוב בזום משמעותית טובה יותר . חשבתי להתקדם ואני רואה שבעצם חזריתי אחורה אלא אם כן אני לא מתפעל את המצלמה החדשה נכון. אשמח לכול תגובה ועזרה מאחר שאני קצת מאוכזב מהרכישה. המון תודה, אבי

sony dcr 65 e

אני לא מכירה את הדגם הזה באופן אישי, ועל כן אתיחס לנתונים "היבשים" - מבחינת יצוב התמונה אמורה להיות הפונקציה: "Image Stabilization Super SteadyShot" בחוברת שקבלת עם המצלמה צריך להיות כתוב כיצד להשתמש בה, וכך גם לגבי הגדרת השעה/תאריך. בנוגע לצילום לילה/פנים/תנאי תאורה קשים - זה המצב במצלמות בסדר הגודל הזה, בד"כ. ממליצה מאוד לקנות פנס כמו זה (או יקר ואיכותי יותר, אם אתה רוצה להשקיע): http://www.bhphotovideo.com/c/product/367199-REG/Sony_HVLHL1_HVL_HL1_Video_Light.html, המחיר זול, ואיכות התמונה תשתפר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר