איזו מצלמה לקנות??

הי לכולם, אני מעוניינת לקנות מצלמת דמוי SLR עד סכום של 1700 ש"ח, ולא יודעת מה לבחור אני צלמת חובבנית, ומצלמת בעיקר אנשים ונופים... חשוב לי מאוד החדות והאיכות הגבוהה של התמונה, ומחפשת מצלמה עם זום לא קטן.. ב-ZAP מוצע מבחר לא קטן, קראתי פירוט על כל אחת וגם ביקורות וחוות דעת בפורומים, וזה עדיין די מבלבל: canon s5 (למרות שהבנתי שהפסיקו לייצר אותה),sp570 olympus nikon p80 (שהבנתי שהיא פחות מומלצת), panasonic z18, fuji s9600 אשמח לשמוע על ההבדלים בינהן ועל המצלמה המומלצת (כמובן שאשמח לשמוע גם על הצעות אחרות) תודה רבה!

לא כדאי כבר להשקיע עוד כמה מאות בודדות של שקלים...

ולקנות SLR? ואפילו את יכולה לחפש באינטרנט ולמצוא בסכום המבוקש מצלמת SLR פלוס עדשה... אני מצאתי כאלה. תחשבי על זה. יום טוב...

Fuji 9600

מכל המצלמות שכתבת בשאלה ה - fuji היא הדומה ביותר ל slr . יש לה יכולות מדהימות. תקראי עליה ב - http://www.trustedreviews.com/digital-cameras/review/2007/01/31/Fujifilm-FinePix-S9600/p1 והיא נמצאת בדיוק ביכולת הכספית שציינת. לי יש fuji 5000 שהיא ממש עתיקה ואני ממש ממש מרוצה ממנה.מה עוד שיש לה יכולת לצלם raw. כמובן שה 9600 עולה עליה בכל פרמטר.

אני ממליץ על אולימפוס SP-570uz

אמנם היא נמצאית אצלי ימים ספורים בלבד, אבל העובדה שעברו תחת ידי לא מעט מצלמות דיגיטליות בכל הרמות, מעניקה לי ניסיון מסויים.אם ניקח למשל' את הזום המדהים שלה, נראה שיש מעט מצלמות, כולל רפלקס , שמגיעות לרמה כזאת של חדות (וצילמתי כאן את שתי התמונות בלי חצובה).

לא כדאי כבר להשקיע עוד כמה מאות בודדות של שקלים...

ולקנות SLR? ואפילו את יכולה לחפש באינטרנט ולמצוא בסכום המבוקש מצלמת SLR פלוס עדשה... אני מצאתי כאלה. תחשבי על זה. יום טוב...

תודה רבה על העצות!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר