מישהו מכיר תוכנה מקצועית טובה לעריכת תמונות לאלבום דיגטלי

התוכנה המקצועית הכי טובה, לדעתי האישית, היא

פוטושופ. כך אתה יכול להכין את העמודים/כפולות שלך בדיוק כמו שאתה רוצה, עם מס' התמונות הרצוי, אחרי עיבוד כלשהו, קרופים וכו', אם אתה רוצה, או בלי עיבוד, אחרי שינוי גדלים למה שמתאים לך, צריבה (הפרדה מהרקע) של חלקים מהתמונות וכו'. כשעובדים כך, אלבום דיגיטלי נראה *בדיוק* כמו שהיוצר שלו רצה שיראה, בין אם אלה דפים המוצגים בצורה אלקטרונית (אינטרנט, מצגת וכו') ובין אם אלה דפים לדפוס. (כמובן שיש להתיחס לגודל ולהכין את הקבצים בצורה שונה אם הם לדפוס או אם הם לאינטרנט). ואולי בכלל התכוונת לתוכנה שיוצרת אלבום דיגיטלי/מצגת של התמונות, ואז אפשר לנסות תוכנות כמו album creator - albumcreator.firmtools.com - ותוכנות דומות לה.

אין תוכנה מוכנה להכנת אלבומים?

לדפוס או לאינטרנט/מצגת? בכל אופן -

לאינטרנט/מצגת, כמו שכתבתי בהודעה הקודמת - Album Creator ויש עוד רבות אחרות, זה מה שאתה מחפש? לדפוס - אתה מעלה את התמונות שלך, מסדר אותן באלבום, משלם והחברה שולחת אליך אלבום מודפס מוכן - נסה את: www.shutterfly.com (אתר מחו"ל, אבל יש לי נסיון אישי טוב איתם, הם שולחים את המוצרים שלהם גם לארץ, ובאופן אישי אני מרוצה מהאיכות והמגוון בסוגי כריכות שאפשר לבחור, איכות ההדפסה, עובי הדפים וכו') www.lupa.co.il אתר ישראלי, גם איתו יש לי נסיון אישי טוב, אם כי (מישהו בלופה שומע??) היה נחמד אם הדפים היו קצת יותר עבים וההדפסה קצת יותר איכותית. בסה"כ, התוצאה טובה. עוד אתר ישראלי: http://picabook.co.il אין לי נסיון אישי איתם, אבל אולי למישהו ממשתתפי הפורום יש.

מישהו מכיר תוכנה מקצועית טובה לעריכת תמונות לאלבום דיגטלי

תוכנה לעיצוב אלבומים דיגיטליים

אתה יכול להוריד מהקישור הבא תוכנה חינמית להפקת אלבומים דיגיטליים הכי מקצועית שיש לינק להורדת התוכנה: ftp://down:1@gdigital.co.il/down/GilletteDigitalAlbumMaker.exe

PICABOOK מעולים! ויש גם 10% הנחה

הזמנו דרך פיקאבוק 12 (!) אלבומים למשפחות אחרי החתונה, ויצא מדהים! כל אלבום היה מעוצב טיפה שונה (לכל משפחה עם התמונות הרלוונטיות), מאוד קל היה לשנות הכל, הממשק מצוין, וכולם התרגשו מאוד מהרעיון, מהביצוע ומהאיכות הגבוהה. מומלץ בחום! האלבום הבסיסי של לופה קטן בחצי, אי אפשר לייצר רקעים לבד, והאיכות פחות טובה. מי שרוצה 10% הנחה בפיקאבוק - שיציין את הקוד: F3263X7181
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר