הנושא השבועי

הנושא השבועי

כמו שהבטחתי... הנושא השבועי של השבוע הזה (מיום שישי עד יום שישי), יהיה: מים... חוקי ההעלאה, יהיו בהודעה הבאה.

חוקי העלאת תמונה.

>> מותר להעלות כל תמונה שקשורה לנושא! >> מותר להעלות רק תמונות שצולמו ע"י מי ששמצג אותן! >> גודל התמונה לא יעלה על 800*600 לצפיה נוחה. >> אם מצלמים עירום, יש להזהיר לפני! (בכל זאת, פופיק שלנו עדיין לא בן 18... >> את התמונות יש לשרשר להודעה שהנושא שלה הוא "הנושא השבועי", ולא לפתוח שירשור חדש. על שירשור חדש, ימחק, ובעל התמונה יצטרך להעלות את תמונתו שוב לשירשור הנכון. >> מותר לפרסם רק 2 תמונות. שאר התמונות ימחקו. >> שיהיה לכולם צילום מוצלח!!!

OK, אני רואה שמותלת עלי חובת הסיפתח

אז אני נברתי בארכיון שלי (אני מצלם רק כמה חודשים) ומצאתי שתי תמונות חביבות אך לא מושלמות. ב ראשונה - אני יודע שיש בעיה קלה עם הפוקוס, אבל אני אוהב את הרגע שתפסתי. בשניה - קדושת המיים.
sun water.jpg
splash2.jpg

הי, שרון

למה נחתכו לי התמונות בPREVIEW??? אני כבר ממזמן חבר בפורום מאוכזבי הממשק החדש, אבל זה חדש לי. יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר יוחזר הממשק הישן לאלתר ולא...

הנושא השבועי

כמו שהבטחתי... הנושא השבועי של השבוע הזה (מיום שישי עד יום שישי), יהיה: מים... חוקי ההעלאה, יהיו בהודעה הבאה.

שלום לכולם! תמונות חדשות לגבי הנושא השבועי. מקווה שתהנו

שלום לכולם! זאת הפעם הראשונה שאני מגיבה ומעלה תמונות כלשהן בפורום. אני מאוד אוהבת צילום אך לצערי הרב לא יצא לי לעסוק בנושא באופן רציני עד כה. מצ"ב שתי תמונות של זנים שונים של מדוזות (חיות). מה שאהבתי בהן זה את הניגוד שבין הצבעים העזים לרקע הכהה. אני אישית אוהבת במיוחד את התמונה השנייה (עם הרקע כחול). אני לא מבינה גדולה בכל הנוגע להערכת צילומים, אז אני בהחלט אשמח לקבל תגובות, הארות והערות. נ.ב. התמונות צולמו במצלמה דיגיטלית פשוטה "מהדור הישן".

תמונות יותר קשורות לנושא

שלום! אני יודעת שאני לא אמורה לצרף יותר מ2 תמונות, אך הקודמות פחות מתאימות לנושא המים. כמו הקודמות גם אלה צולמו במצלמה דיגיטלית פשוטה ביותר ולכן האיכות אינה גבוהה במיוחד. אשמח לשמוע התרשמויות, טיפים, הערות והארות. שבוע מקסים לכולם...

OK, אני רואה שמותלת עלי חובת הסיפתח

אז אני נברתי בארכיון שלי (אני מצלם רק כמה חודשים) ומצאתי שתי תמונות חביבות אך לא מושלמות. ב ראשונה - אני יודע שיש בעיה קלה עם הפוקוס, אבל אני אוהב את הרגע שתפסתי. בשניה - קדושת המיים.

התשמונה השנייה מדהימה

שלום לכולם! זאת הפעם הראשונה שאני מגיבה ומעלה תמונות כלשהן בפורום. אני מאוד אוהבת צילום אך לצערי הרב לא יצא לי לעסוק בנושא באופן רציני עד כה. מצ"ב שתי תמונות של זנים שונים של מדוזות (חיות). מה שאהבתי בהן זה את הניגוד שבין הצבעים העזים לרקע הכהה. אני אישית אוהבת במיוחד את התמונה השנייה (עם הרקע כחול). אני לא מבינה גדולה בכל הנוגע להערכת צילומים, אז אני בהחלט אשמח לקבל תגובות, הארות והערות. נ.ב. התמונות צולמו במצלמה דיגיטלית פשוטה "מהדור הישן".

לקחת אותי למסע וויזואלי, אהבתי!

תודה!

התשמונה השנייה מדהימה

שרון, PUPIK,אלי

יהונתן, וכל החברה, מה קורה עם תמונות לנושא השבועי, רק שתיים הגיעו והשבוע כבר נגמר. האם אתם בשביתה נגד הממשק החדש או סתם בלחץ של בחינות אחרונות?

שרון חזר משבוע חופש...

אבל מבטיח להעלות תמונות!!!

יש לי להרים פסטיבל על הראש - דהנו חוץ מכתיבת שורות אלו אין לי זמן לעצמי

מצרף תמונה של אחד מהאומנים ו"הסאונדים" של הרגאיי מבין המובילים באירופה - Saxson - sound ותמונה של הבסייסט האיש והאגדה יוסי פיין מתוך ההופעה "פיין והאקסנטריקס" שתי התמונות צולמו במועדון ה"ברבי" ת"א ההקשר למים - השתייה של האומנים והזיעה של הקהל :) Bless yehonatan

המשך תמונות מההופעה של יוסי פיין ו"האקסנטריקס"

שוב ההקשר היחידי למים - הזיעה של האנשים והשתייה של האומנים...(יש עוד מלא תמונות שפשוט מוזמנות להיות כאן, אבל לא נעים לי משרון, יצורפו מאישורו בלבד) :) yehonatan

שרון, יש סיכוי לקבל את דעתך על התמונות

כמו כן, היתי שמחה לדעת מה הרקע שלך בתחום הצילום? האם אתה עוסק בזה ביומיום או כתחביב רציני? איפה למדת? בברכת שבוע טוב, ורוניקה נ.ב. הכוונה היא ל4 התמונות שפירסמתי תחת שירשור זה.

הנושא השבועי

ים

לא מתה על התמונה, משהו בה חסר, והזווית לא מי יודע מה. מה אתם אומרים?
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
צילום
בחר
בחר