הורים לילדים המאובחנים כבעלי הפרעת קשב - עיברו איבחון

כהורה לילדים שמאובחנים כבעלי הפרעת קשב וכמי שאובחן בעצמו אני חוזר מידי פעם על המלצתי לחברי הפורום החדשים - עיברו איבחון בעצמכם. הפרעת קשב הינה תכונה תורשתית מאוד...!!!! אדם שמאובחן ויודע מה יש לו - יש לו 50% מהפיתרון יש סיכוי שהמערכת הזוגית תשנה מיקום ןזויות הראיה ישתנו - בהצלחה. אנני יודע מדוע בעלי המקצוע לא מציעים להוריםלעבור אבחון אורי

יותר פרטים

אשמח לשמוע יותר פרטים במה בא לידי ביטוי הקושי במבוגרים, בהורים תודה

לפני שרצים לזרוק סתם כסף....

שלום, מכיון שאבחון הו קצת יקר נראה לי שלפני שאתם הולכים לשלם כסף כדאי ללמוד על זה קצת ולראות אם אתם בכלל בכיוון. אפשר למלא לדוגמא את השאלון: http://www.oneaddplace.com/addcheck.htm (יש עוד הרבה כאלה אם מחפשים). זה לא במקום אבחון אבל הוא יתן לכם כיוון האם שווה להשקיע באבחון. נוסף לזה תחשבו קצת על השאלות אחרי זה כי לא תמיד מודעים לבעיות (לדוגמא אני בהתחלה עניתי לשאלה האם אני שוכחת היכן אני מניחה דברים ב לפעמים בזמן שבעצם אני כמעט תמיד שוכחת איפה הנחתי דברים אבל כל עוד אני מוצאת אותם תוך זמן קצר אני לא החשבתי את זה כשכחה , החשבתי רק את המקרים שבהם חיפשתי, לא מצאתי ונכנסתי ללחץ ....). מרים.

אפשר להתחיל בקריאת הספר: הפרעת קשב מריטת עצבים ADD - ולראות מה קורה בעקבות הקריאה

הורים לילדים המאובחנים כבעלי הפרעת קשב - עיברו איבחון

כהורה לילדים שמאובחנים כבעלי הפרעת קשב וכמי שאובחן בעצמו אני חוזר מידי פעם על המלצתי לחברי הפורום החדשים - עיברו איבחון בעצמכם. הפרעת קשב הינה תכונה תורשתית מאוד...!!!! אדם שמאובחן ויודע מה יש לו - יש לו 50% מהפיתרון יש סיכוי שהמערכת הזוגית תשנה מיקום ןזויות הראיה ישתנו - בהצלחה. אנני יודע מדוע בעלי המקצוע לא מציעים להוריםלעבור אבחון אורי

אורי כיצד זה עוזר אם ההורים ידעו שהם ADHD

אורי כיצד זה עוזר אם ההורים ידעו שהם ADHD? או שלא? לדעתי אם הם הצליחו להתמודד בחיהם. פשוט אין טעם שיעברו אבחון. לשם מה הוצאת הכספים וכל הטררם? אם יש להם כל מיני בעיות שהיו רוצים לפתור זה אכן מצדיק. ביי נתי

אורי צודק. אפשר ללמוד הרבה יותר על הבעיה אם היא נעשית אישית. ומלבד זה, רוב ה-adhd הבוגרים

מרגישים מבוזבזים ולא מבינים למה, ואיבחון יעזור להם להבין את הבעיה ולמנוע אותה מהצאצא שלהם. ...וכמובן, לימוד הבעיה יעזור להם לשפר את אכות החיים של עצמם, דבר שכידוע אינו מאוחר אף פעם, ובמיוחד בימינו אנו.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר