ריטלין

שלום, בני בן 9 מאובחון שסובל מהפרעת קשב וריכוז. אני די חוששת ממתן תרופה כמו ריטאלין ורציתי להתייעץ עם הורים נוספים כיצד אתם מטפלים בילדכם? האם קיים תחליף טבעי לטיפול בהפרעה הזו? חשבתי לנסות לשלוח אותו לרכיבה טיפולית האם זה יכול לעזור לו?

לפני כמה זמן אובחן ועד כמה "חמור" ? רכיבה טיפולית ועוד כל מיני הפעלות יכולות לעזור.

הילדה שלי בת 10 וחצי מאובחנת עם הפרעות קש"ר קלות יחסית והיא נורא היפרית. אני שולחת אותה לכל מיני חוגים בהם היא יכולה להוציא אנרגיות  כמו ג'ודו, טניס וכאלה.. ובנוסף אני נותנת לה זום להפרעות קשב וריכוז וגם הוא מאוד עוזר להיפראקטיביות שלה. לעיתים היא גם לוקחת ריטלין, תלוי במשימות שלה. אבל אנחנו משתדלים להימנע מזה עד כמה שניתן.

בהצלחה!

נכדי מופרע רגיל,מקבל ריטלין,נהפך למופרע לייט,תלמיד מצטיין, הריטלין קסם לרבים

אני חושבת שרכיבה טיפולית בהחלט יכולה לעזור לו, גם חוגים שונים בהם יוכל להוציא אנרגיה יכולים להיות פתרון.

בקשר לריטלין, אני גם נמנעת מלהתחיל איתו, אני כרגע נותנת לבן שלי תוסף שנקרא פיקנוגנול, מסבתר שהוא משמש כתחליף טבעי לריטלין וכרגע הוא עוזר ומשפיע בצורה טובה.

צייד ארנבות ירגיע כל אחד

לשמחתם של חלק וצערם של אחרים הריטלין (נגזרותיו וסטימולנטים אחרים) עדיין נחשבים בעולם כולו, לטיפול מקו ראשון.

יש לריטלין כמו לכל תרופהגם חסרונות וכמו עם כל תרופה צריך לשקול עלות מול תועלת.

בנוגע לתחליפים טבעיים וטיפולים תומכים ניתן לומר שכאן, לצער כולם, אין בשורה של ממש.

לשינוי מסויים וחשוב תורמת פעילות גופנית קבועה, חלק ממטופלי שלומדים אמנויות לחימה,בנים ובנות,

מעידים על שיפור בריכוז ובחוסר שקט.

עינב קשר,פסיכולוגיה .M.A, מומחית בפסיכוטרפיה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). 

מומחית בטיפול בהפרעות חרדה, משברי חיים וזוגיות, מומחית בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

www.einav-kesher.co.il 

שלום לך,

אני מאוד ממליצה לך לפנות לתבונה:

http://www.tvuna-online.co.il/

הם יוכלו לעזור לך בוודאות לפי מה שתיארת כאן כך שהילד שלך כלל לא יצטרך ריטלין!

הם מצילים ילדים ומשפחות רבות משימוש בריטלין יום יום בעזרת מתן כלים יישומיים ללמידה נכונה. תקבלי שם הסבר מדוייק למקורן של בעיות קשב וריכוז ואיך ניתן לפתור אותן מהשורש. זה מדהים!

בהצלחה : )

שלום לך,

אני מאוד ממליצה לך לפנות לתבונה:

http://www.tvuna-online.co.il/

הם יוכלו לעזור לך בוודאות לפי מה שתיארת כאן כך שהילד שלך כלל לא יצטרך ריטלין!

הם מצילים ילדים ומשפחות רבות משימוש בריטלין יום יום בעזרת מתן כלים יישומיים ללמידה נכונה. תקבלי שם הסבר מדוייק למקורן של בעיות קשב וריכוז ואיך ניתן לפתור אותן מהשורש. זה מדהים!

בהצלחה : )

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר