בלק האוט???

מזה שנים מאז שאני זוכר בהתבגרותי [כיום אני בן 29] אני רוצה לחשוב ולהתרכז בדבר מסויים המצריך מחשבה מסודרת וממוקדת, כמו בלימודים כשצריך לפתור איזו שאלה ובעיקר לחשוב בעצמי כלומר לא עם הכוונה מתוך הספר וכדו'. פשוט המחשבה בורחת לי. מין בלק האוט מעצבן. ואילו כאשר עוזרים לי להתרכז כמו שכתבתי כשהספר נותן לך את הכיוון, או למשל כשהמורה חוזר על השאלה עוד פעם אחרי כמה שניות [שאז המחשבה ברחה] אני מצליח לחשוב. מה זה הדבר המשונה הזה?? האם זה הפרעה קשב וריכוז? האם זה נפשי? האם זה אובססיה? ואולי בלק האוט שלא ברור טיבו וענינו? תודה רבה לכם

האם בלאק אאוט הוא סימן להפרעת קשב?

שלום דויד, אתה מתאר מצב מאוד מתסכל שבו אתה "מרעיש" לעצמך, ללא יכולת להתרכז. האם זו הפרעת קשב?... הפרעת קשב היא תסמונת, המשמעות של זה היא שההפרעה מורכבת ממספר תסמינים, כאשר הם מופיעים יחד, הם נקראים הפרעת קשב וריכוז. מה זה אומר לגביך? זה אומר שמצב ל חוסר ריכוז הוא לא בהכרח הפרעת קשב. צריך לבדוק מה קורה איתך מבחינות אחרות. צירפתי, לנוחותך, *קישור לרשימה ארוכה (מאוד) וממצה של תסמיני הפרעת קשב, בדוק האם הדברים מוכרים. אם אתה מתרשם שהתשובה חיובית, פנה לאבחון מסודר אצל נוירולוג או פסיכיאטר בקופ"ח (שים לב:חשוב לבקש מומחה בתחום הפרעת קשב). חזור ועדכן אותנו. *בתיבת החיפוש הקלד ADD מבוגרים ותגיע לרשימה. נסה גם דרך לשונית קישורים בראש העמוד הזה. בהצלחה, עינב קשר,פסיכולוגיה M.A. פסיכוטרפיסטית מומחית בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT)ו ADHD 050-6555121

עינב קשר,פסיכולוגיה .M.A, מומחית בפסיכוטרפיה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). 

מומחית בטיפול בהפרעות חרדה, משברי חיים וזוגיות, מומחית בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

www.einav-kesher.co.il 

עזרה טכנית

אני לוחץ על המילה קישור ולא מופיע כלום. וגם בקישור למטה אני לא רואה רשימה שציינת. תודה.

עזרה טכנית

שלום דויד, בגלל מגבלה טכנית בפורום שיניתי, בהודעה המקורית, את ההפניה. לחיצה על הקישור תעביר אותך אל האתר ושם, בתיבת החיפוש, תקליד ADD מבוגרים, כך תגיע ליעד. בהצלחה, ואל תשכח לעדכן, עינב קשר,פסיכולוגיה M.A. פסיכוטרפיסטית מומחית בטיפול קוגנטיבי התנהגותי (CBT)ו ADHD 050-6555121

עינב קשר,פסיכולוגיה .M.A, מומחית בפסיכוטרפיה קוגנטיבית התנהגותית (CBT). 

מומחית בטיפול בהפרעות חרדה, משברי חיים וזוגיות, מומחית בטיפול בהפרעת קשב וריכוז.

www.einav-kesher.co.il 

בלק האוט???

מזה שנים מאז שאני זוכר בהתבגרותי [כיום אני בן 29] אני רוצה לחשוב ולהתרכז בדבר מסויים המצריך מחשבה מסודרת וממוקדת, כמו בלימודים כשצריך לפתור איזו שאלה ובעיקר לחשוב בעצמי כלומר לא עם הכוונה מתוך הספר וכדו'. פשוט המחשבה בורחת לי. מין בלק האוט מעצבן. ואילו כאשר עוזרים לי להתרכז כמו שכתבתי כשהספר נותן לך את הכיוון, או למשל כשהמורה חוזר על השאלה עוד פעם אחרי כמה שניות [שאז המחשבה ברחה] אני מצליח לחשוב. מה זה הדבר המשונה הזה?? האם זה הפרעה קשב וריכוז? האם זה נפשי? האם זה אובססיה? ואולי בלק האוט שלא ברור טיבו וענינו? תודה רבה לכם

לדעתי..

זה בהחלט הפרעת קשב וריכוז. אין לך מה להילחץ מזה, ישנם יותר אנשים שסובלים מזה מאשר אלו שלא. אין צורך בטיפול, בטח שלא תרופתי.. פשוט קח לך רגע מבלי להילחץ והמחשבה תחזור אליך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר