מורה נבוכים...מישהו מוכן לעזור לי?!!!!!!!!!!

אימון, תרופות....- מה עושים? די כלואה בתוך מעגל הקסמים הה. כל המידע שנמצא פה בפורום ובפורומים נוספים, שנכנסתי אליהם. כל אחד חושב שמצא את תרופת הקסם, שעושה נפלאות. מישהו יכול לעשות לי סדר בבלאגן? מיכל

מיכל,קודם כל תרגעי

לגבי הבלאגן שעליו את מדברת וכנראה גם מרגישה אותו , אין לי בשורות מרעישות . אין מה לעשות הוכח שתרופות + אימון מוצלח מוביל את בעל הADHD על דרך המלך בגדול ! אשמח לשמוע ממך אם יש לך שאלה ספציפית sheffy.e@gmail.com

תשובה

אלה, מחזקת אותך, בהתחלה קצת קשה. ממליצה לך בחום לקרוא על ריכוזית H. בברכה, מיה

מורה נבוכים...מישהו מוכן לעזור לי?!!!!!!!!!!

אימון, תרופות....- מה עושים? די כלואה בתוך מעגל הקסמים הה. כל המידע שנמצא פה בפורום ובפורומים נוספים, שנכנסתי אליהם. כל אחד חושב שמצא את תרופת הקסם, שעושה נפלאות. מישהו יכול לעשות לי סדר בבלאגן? מיכל

מיכל אני גם קצת עזור לך

אני רוצה שתדעי מיכל אני קראתי ספרים נושא ואני מבינה בדיוק מה את מרגישה. את פשוט צריכה עזרה נכונה והכל יהיה טוב. יעל

תודה יעל- מרגיעה השותפות כאן

השותפות והבעייה המשותפת באיזשהו מקום מרגיעה. יודעת שקצת נכנסתי ללחץ מהרגע שאובחנתי. בייחוד שלא ידעתי שיש שם למה שיש לי ויש דרכים להקל ולפתור זאת. תודה לך יעל. מיכל

תשובה

אלה, מחזקת אותך, בהתחלה קצת קשה. ממליצה לך בחום לקרוא על ריכוזית H. בברכה, מיה

מיה תודה, אך מעדיפה טיפול התנהגותי

מיה תודה על העצה. כבר לקחתי איזושהי מרקחת צמחית טבעית ולא ממש רוצה להמשיך. מעדיפה טיפול התנהגותי. מבררת כעת על כל מיני, אשמח לספר לכולם מנסיוני. מיכל

לטיפול קוגנטיבי התנהגותי

יש את מכון CBT http://www.cbtisrael.com/

רצוי גם

להעלות את מצב הטיפול התרופתי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר