מבחן חשוב מחר...בבקשה תענו לי

שלום..... אני בחורה בת 21 שיש לה בעיה של קשב וריכוז...ורק בשנה האחרונה התחלתי לשים לב שזה מאוד מפריע לי בבחינות אך התחמקתי מכדורים ותרופות.... אך בשלושה חודשים האחרונים אני בקורס אינטנסיבי של פסיכומטרי והבנתי שבלי הכדורים המצב שלי אבוד ולא אוכל להתקדם,כי אני נלחצת וזה גורם לי לחוסר ריכוז ובקיצור בלאגן... הלכתי לרופאה שלי היא הפנתה אותי לנוירולוג [שאני חייבת לציין שהיה מאוד מאוד לא מקצועי בלשון המעטה...!!!! ] הומלץ לי על קונסרטה...ולא הסכימו לתת לי ריטלין. מעולם לא שמעתי על קונסרטה רק היום קראתי שזה עלול לגרום להתקף לב ובעיות כאלו ואחרות,והבנתי שהדפיקות לב שהיו לי לאחרונה זה פחות מהלחץ ויותר מהכדור הזה. מחר בבוקר יש לי את הבחינה הפסיכומטרית,ויש לי 2 אופציות - כדור קונסרטה רסקיו מה כדאי לי? האם מותר לשלב בניהם?או שזה מסוכן? בבקשה.... הצילו.

היסטרית

קונסרטה הוא כדור רטלין עם השפעה של שמונה שעות בפרוק איטי. אין שום מניעה שתיקחי אותו אם את רוצה השפעת זמן ארוך יחסית. לערבב שני סוגי כדורים אני לא הייתי מציע לך בכלל כי אנו לא יודעים את השפעת החומר הפעיל של שני התרופות.

תחשבי חיובי

תיקחי רסקיו זה טיבעי ומצוין אפשר לקחת רסקיו עים תרופות אחרות אבל קודם תיבדקי פקשר לדפיקות לב אולי הכדור לא מתאיםלך אים את שואלת אותי באישי לימודים זה לא הכל הבריאות יותר חשובה אני למדתי 16 שנות לימוד ואני עוסקת במקצוע שלומדים הקורס של 6 חודשים עושה מה שאני אוהבת למדתי בגלג לחץ של ההורים וחברה בלי לחץ בלי היסטריה כחי את החיים בכיף ולא תיצטרכי שום תרופה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר