שלום לכם יש לי שאלה שנוגעת לבתי

בתי בת ה-7 אובחנה כ-לקויית למידה השאלה שלי האים רטלין יכול לשפר את מצבה או שזה רק לבעית היתנהגות (מה שגם יש לה)? והאים העברתה לכיתה קטנה תשפר את מצב הלימודים הקניית קריאה כתיבה ובחשבון?, אני פשוט עובדת עצות קיבלתי את הידיעה כמו ברק ואני ממש חרדה לבאות. ישמח עים יתקבלו מכם תגובות ומידה עים יש . שיהיה יום טוב לכולנו .

ראשית - מגיע לכם יעוץ מהמאבחן/נת

שלום רב, אין ספק שהידיעה על קושי שהתגלה אצל ילדתך הוא שוק ונראה כהר גבוה ומפחיד. מאוד חשוב שתתחילי בשיחת הסברה עם אנשי המקצוע שאיבחנו את ילדתך. זו חובתם להסביר ולהרגיע. לגבי הריטלין - זהו כדור שתפקידו להעלות את יכולת המיקוד של ילדתך. רופא הוא שמחליט על מתן ריטלין לאחר אבחון מתאים. לא הייתי ממהרת לריטלין מבלי שמיצית את הדרכים הנוספות. אין ספק שהריטלין יעזור במצב שיוחלט שלילדתך יש קושי גם בקשב וריכוז. בכל מקרה - את מוזמנת להתקשר גם אלי ואשמח להיות לעזר. יוטה 054-7407089

ליוטה

קודם תודה על ההזמנה לעזרתך., ביום א" הקרוב יש לי מיפגש עים הפסיכולוגית היועצת מנהלת בה"ס וכן מורתה של בתי., כמו כן הכנתי רשימה של שאלות ונקודות שעליהן אני ירצה לבדוק ולקבל תשובות ., ההיתנהגות של בתי ממש עוברות את גבול הטעם טוב והיא פשוט מוציאה אותי מדעתי . בכוון שהיא נעלמת לנו היצמדנו לה נייד וככה אנחנו במקום להישתגע מיתקשרים ., אתמול לדוגמא היא לא הגיע לב"הס (לא בא לה ללכת) היא היסתובבה עד שחזרתי הביתה אחרי השעה אחת וחצי. זה חלק מהבעיות שהיא עושה לי משגעת את כול הבית. מקווה לקבל תשובות ועזרה רי קשה לי ולבעלי ולשער הילדים תודה לך על ההקשבה יום ניפלא.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר