שלום

נעמי שלום, אשמח להציג בפניך מספר דרכים לאיזון הגוף. ישנן הרצאות בנוכחות רופאים המתקיימות ברחבי הארץ. במידה ותרצי להגיע להרצאה שכזו (ללא התחייבות כמובן) אשמח לתאם איתך. יונתן

פתרון

נעמי שלום יש ברשותי עדויות על טיפול יחודי בבעיות קשב וריכוז. שלחי לי את המייל שלך ואצור אתך קשר.

תחליף טבעי לריטלין

אני משתמש בתחליף טבעי שהיא החומצה האמינית L-TYROSINE ל-טירוזין 500 מ"ג של חברת סולגאר ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא. ל-טירוזין הוא חומר הבנייה לדופאמין אשר מחסור בו קשור להפרעות קשב וריכוז, הוא ממריץ כמו ריטלין אולם השפעתו רכה יותר ואין לו תופעות לוואי (מלבד ירידה קלה במשקל). המינון המומלץ לילדים מתחת לגיל 10 הוא עד 500 מ"ג פעמיים עד שלוש פעמים ביום, מומלץ ליטול אותו על כיבה ריקה (כמחצית השעה לפני הארוחה או שעה לאחריה).

בעיית קשב וריכוז

שלום לך נעמי שמי שירי - אני עוסקת בטיפול באמצעות בעלי חיים- יש לי ניסיון עם ילדים adhd במידה ואת רוצה לשמוע על כך ,אשמח לספר לך בהרחבה צרי קשר איתי דרך הדואר : shirishiri@012.net.il

תחליף טבעי לריטלין

אני משתמש בתחליף טבעי שהיא החומצה האמינית L-TYROSINE ל-טירוזין 500 מ"ג של חברת סולגאר ניתן לרכוש בכל בית מרקחת ללא מרשם רופא. ל-טירוזין הוא חומר הבנייה לדופאמין אשר מחסור בו קשור להפרעות קשב וריכוז, הוא ממריץ כמו ריטלין אולם השפעתו רכה יותר ואין לו תופעות לוואי (מלבד ירידה קלה במשקל). המינון המומלץ לילדים מתחת לגיל 10 הוא עד 500 מ"ג פעמיים עד שלוש פעמים ביום, מומלץ ליטול אותו על כיבה ריקה (כמחצית השעה לפני הארוחה או שעה לאחריה).

לדעתי תבדוק מוצר נוסף שנקרא רטלקס מאוד מומלץ !

היי יוסי מניסיוני האישי על עצמי וילדי בן ה 19, אנו משתמשים במוצר השנקרא רטלקס ומאוד מרוצים. הוא משמש תחליף טבעי לריטלין ונותן מענה בריא ונכון והכי הכי חשוב ללא תפעות לוואי. אני רכשתי את המוצר באינטרנט באתר: www.retalex.co.il
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר