בני סובל מלקות למידה וקשב וריכוז

בני סובל מלקות למידה + קשב וריכוז המליצו לי לתת רטלין אני מאד נגד למישהו יש נסיון עם איזה טיפול טבעי יותר הרטלין עשה לא מאד רע אני די ביאוש הילד מקבל באופן פרטי הוראה מתקנת וגם בבית הספר יש עזרה העם ניתן להגיע להתקדמות בלי מתן תרופה אשמח לקבל תגובות מנסיונכם תודה נעמי

ריטלין

קשה ללא טיפול שמווסת קשב. מנסיוני עד היום אין תחליף לריטלין ונגזריו השונים. יש לקחת בחשבון את הנזקים הלימודיים , החברתיים והרגשיים הנגרמים ללא טיפול לעומת תופעות הלואי והשם הרע של התרופה.בדחיית טיפול מתאים נגרם לפעמים נזק בלתי הפיך לילד הפרטי שמאד קשה לו לתפקד ע"פ הדרישות המקובלות של המערכת

אני בעד ריטלין

הי נעמי אני מבינה לליבך, גם אני כששמעתי על ריטלין הייתי נגד. היום אני יודעת שבני בן ה-8 לא יכול בלי התרופה הזאת. הוא חייב לקחת למענו, לא למען המורים, לא למען התלמידים בכיתה. הבטחון העצמי שב אליו, הוא מתפקד, לומר וכו'. מה שכן שמעתי, זה שאפשר לתת מינון נמוך יותר של ריטלין בשילוב עם אומגה 3, שמגביר ריכוז. זה בגדול, אין לי יותר פרטים מזה. אני חושבת שאם ילד שיש לו אלרגיה, או בעיות נשימה והוא לוקח תרופה, אז גם ילד שיש לו בעיות קשב, צריך תרופה. לתת, לתת, לתת, לפחות לנסות ולראות אם זה מתאים ואיך זה עובד, ואחר כך לחפש חלופות. חבל על הילד. בהצלחה, אני מאוד מקוה שהצלחתי לשכנע, ולו במשהו.

בני סובל מלקות למידה + קשב וריכוז המליצו לי לתת רטלין אני מאד נגד למישהו יש נסיון עם איזה טיפול טבעי יותר הרטלין עשה לא מאד רע אני די ביאוש הילד מקבל באופן פרטי הוראה מתקנת וגם בבית הספר יש עזרה העם ניתן להגיע להתקדמות בלי מתן תרופה אשמח לקבל תגובות מנסיונכם תודה נעמי

קינסיולוגיה במקום ריטלין

שלום נעמי, שמי איריס אבידור ואני פסיכולוגית המטפלת בגישת הקינסיולוגיה, שהיא שיטה הוליסטית לטיפול במגוון נושאים, ביניהם גם לקויות למידה. בעזרת הקינסיולוגיה הלימודית ניתן לטפל בכל הנושא של בעיות קשב וריכוז בצורה טבעית ולא חודרנית, אך יעילה ביותר. תוכלי לקרוא פרטים נוספים על הקינסיולוגיה באתר שלי - נגיעות. אשמח לספק פרטים נוספים במידת הצורך.

עזרה

ג'ייסון אלסטר, מטפל בשיטת ביופידבק, בביתו בזיכרון יעקב הרגשתי מיד מן חיבור כזה, נינוחות ורגיעה. ג'ייסון מיישם הלכה למעשה את מה שהוא מלמד אחרים – ראשית, חייכו. כשאתם מחייכים כל העולם מחייך אליכם. עיסוקו הראשון של ג'ייסון הוא ביופידבק ביופידבק היא שיטה בה לומדים להשיג שליטה טובה יותר בגוף, רגיעה, ריכוז ומודעות לגורמי לחץ וחרדה, על ידי הכרת הביטויים הפיסיולוגיים שלהם. באמצעות תרגול השליטה בגורמים אלה משיגים הפחתה משמעותית בלחץ ובחרדה, והגברת הריכוז והיכולות המנטליות. הדבר נעשה על ידי חיבור לגוף של אלקטרודות הרגישות לשינויים פיזיולוגיים כגון מתח שרירים או הזעה. תצוגה גראפית על מסך המחשב (אם על ידי גרף או אל ידי תמונה וירטואלית מקסימה) מראה את השינויים בביטויים אלה. על ידי תרגול מתאים משיגים שליטה טובה יותר בגוף ועל ידי כך משיגים הפחתה בחרדה ושיפור משמעותי בריכוז. ג'ייסון הדגים לי איך שליטה טובה יותר שלי בנשימה נכונה מרגיעה ומאזנת אותי – מדהים!! ביופידבק מעולה בכדי לעזור לילדים עם בעיות קשב וריכוז, טיפול לא תרופתי לילדים היפר- אקטיביים וטיפול בחרדות. שיטת ביופידבק עוזרת גם למבוגרים הסובלים מבעיות רפואיות הקשורות למתח ולחץ כגון בעיות לחץ דם, מגרנות, אסטמה וכד', להשיג רגיעה ושחרור המתח והלחץ ועל ידי כך להשיג שיפור בבריאותם. ג'ייסון מתמחה גם באסטרטגיות למידה. אסטרטגיות אלה כוללות קריאה מהירה, שיפור יכולות הזיכרון, ארגון חומר למידה ושיפור כתב היד. השיטות והשילוב ביניהן מביא תוצאות המעמידות את שיעורי ההצלחה של ג'ייסון לשיעורי ההצלחה בין הטובים בעולם. שיטה שניה באמצעותה מסייע ג'ייסון לאנשים להשיג מיצוי של הפוטנציאל האישי שלהם היא "ביצועי שיא". שיטה זו טובה לשיפור ביצועים של ספורטאים, אנשי עסקים וכל מי שרוצה להשיג שיפור ביכולותיו, הן הפיסיות והן המנטליות. ג'ייסון מאמן את האנשים להכיר את נקודות התורפה שלהם, אותן נקודות שמהוות מעצורים לביצועיהם, ולהתגבר או להתעלם מהן בזמן הופעתן. על ידי כך משיגים שיפור מדהים ביכולות, באותם תחומים שמהווים את מרכז חייהם המקצועיים. ג'ייסון, בהיותו איש רב תחומי, אוהב לצייר, ובעיקר בפסטל. ג'ייסון מקיים סדנאות קורסים ושיעורים פרטיים לאנשים שאין להם ניסיון קודם בציור ומלמדם טכניקות ציור שאינן מצריכות ידע קודם, עד להשגת שליטה ומיומנויות מרשימות ביותר. גייסון-0505225980

ריטלין

קשה ללא טיפול שמווסת קשב. מנסיוני עד היום אין תחליף לריטלין ונגזריו השונים. יש לקחת בחשבון את הנזקים הלימודיים , החברתיים והרגשיים הנגרמים ללא טיפול לעומת תופעות הלואי והשם הרע של התרופה.בדחיית טיפול מתאים נגרם לפעמים נזק בלתי הפיך לילד הפרטי שמאד קשה לו לתפקד ע"פ הדרישות המקובלות של המערכת

ריטלין

ג'ייסון אלסטר, מטפל בשיטת ביופידבק, בביתו בזיכרון יעקב הרגשתי מיד מן חיבור כזה, נינוחות ורגיעה. ג'ייסון מיישם הלכה למעשה את מה שהוא מלמד אחרים – ראשית, חייכו. כשאתם מחייכים כל העולם מחייך אליכם. עיסוקו הראשון של ג'ייסון הוא ביופידבק ביופידבק היא שיטה בה לומדים להשיג שליטה טובה יותר בגוף, רגיעה, ריכוז ומודעות לגורמי לחץ וחרדה, על ידי הכרת הביטויים הפיסיולוגיים שלהם. באמצעות תרגול השליטה בגורמים אלה משיגים הפחתה משמעותית בלחץ ובחרדה, והגברת הריכוז והיכולות המנטליות. הדבר נעשה על ידי חיבור לגוף של אלקטרודות הרגישות לשינויים פיזיולוגיים כגון מתח שרירים או הזעה. תצוגה גראפית על מסך המחשב (אם על ידי גרף או אל ידי תמונה וירטואלית מקסימה) מראה את השינויים בביטויים אלה. על ידי תרגול מתאים משיגים שליטה טובה יותר בגוף ועל ידי כך משיגים הפחתה בחרדה ושיפור משמעותי בריכוז. ג'ייסון הדגים לי איך שליטה טובה יותר שלי בנשימה נכונה מרגיעה ומאזנת אותי – מדהים!! ביופידבק מעולה בכדי לעזור לילדים עם בעיות קשב וריכוז, טיפול לא תרופתי לילדים היפר- אקטיביים וטיפול בחרדות. שיטת ביופידבק עוזרת גם למבוגרים הסובלים מבעיות רפואיות הקשורות למתח ולחץ כגון בעיות לחץ דם, מגרנות, אסטמה וכד', להשיג רגיעה ושחרור המתח והלחץ ועל ידי כך להשיג שיפור בבריאותם. ג'ייסון מתמחה גם באסטרטגיות למידה. אסטרטגיות אלה כוללות קריאה מהירה, שיפור יכולות הזיכרון, ארגון חומר למידה ושיפור כתב היד. השיטות והשילוב ביניהן מביא תוצאות המעמידות את שיעורי ההצלחה של ג'ייסון לשיעורי ההצלחה בין הטובים בעולם. שיטה שניה באמצעותה מסייע ג'ייסון לאנשים להשיג מיצוי של הפוטנציאל האישי שלהם היא "ביצועי שיא". שיטה זו טובה לשיפור ביצועים של ספורטאים, אנשי עסקים וכל מי שרוצה להשיג שיפור ביכולותיו, הן הפיסיות והן המנטליות. ג'ייסון מאמן את האנשים להכיר את נקודות התורפה שלהם, אותן נקודות שמהוות מעצורים לביצועיהם, ולהתגבר או להתעלם מהן בזמן הופעתן. על ידי כך משיגים שיפור מדהים ביכולות, באותם תחומים שמהווים את מרכז חייהם המקצועיים. ג'ייסון, בהיותו איש רב תחומי, אוהב לצייר, ובעיקר בפסטל. ג'ייסון מקיים סדנאות קורסים ושיעורים פרטיים לאנשים שאין להם ניסיון קודם בציור ומלמדם טכניקות ציור שאינן מצריכות ידע קודם, עד להשגת שליטה ומיומנויות מרשימות ביותר.

בעיות קשב וריכוז

נעמי שלום יש בידינו מחקרים ועדויות לגבי מוצרים לא פולשניים, מחוץ לגוף, שעזרו ועוזרים לילדים בארץ ובעולם. נשמח לעזור ללא כל מחוייבות, לשלוח חומר וגם להתנסות

עזרה לא לריטלין

אמא שלום לך! אני מבינה שקשה לך עם הילד שסובל, ואת לא מעוניינת לתת ריטלין, ואוי אייך שאני מבינה אותך, כי זה אמנם מאחורי אבל אכלנו מרורים בנושא. בכל אופן אומרים ש.... טיפולי רייקי יכולים לעזור, ועוד טיפולים אלטרנטיבים. ד"א ישנה אפשרות לשנות את שם הילד או לשנות רק אות וזה משנה את כל החיבור הנומרולוגי דבר שמשפיע מאוד.

טפול אחר, תשובה לנעמי

שלום לך נעמי, בגישה הנוירולוגית- התפתחותית- תפקודית, מעריכים את רמת תפקודיו של הילד. במקום בו יש קושי עובדים עם הילד בעזרת תרגולים, משחקים ועיסויים. כך מרגיעים את הילד ועוזרים למוח לפענח נכון את הגרויים המגיעים לגוף הילד/ מבוגר. התוצאה היא שילד מסויים הסובל למשל מחוסר בתחושה עמוקה לגופו, יקבל תרגולים ועיסוים המתאימים לצרכיו. מוחו ילמד אז שהילד מקבל מספיק תחושה עמוקה לגופו ויפסיק לדרוש מהילד לספק לו עוד ועוד תחושה עמוקה. ללא העבודה שתעשה עם הילד, יהפוך הילד ל"עבד" למוח וימשיך לחפש לו תחושות עמוקות. ילד שעסוק כל העת בחיפוש אחר גירויים המספקים לו תחושה עמוקה לגופו, אינו ילד הפנוי ללמידה. זהו הרקע להרבה בעיות בתפקודו. כמובן שהתחושה העמוקה בגוף היא רק אחת מכמה תחושות אחרות והובאה כאן כדוגמא. להתראות

מוצרים לשיפור הקשב והריכוז

נעמי שלום, אשמח אם תצרי איתי קשר, ואוכל לספר לך על מוצרים, שעשויים לשפר את איכות חייו של בנך ושלכם.

הפרעות קשב

שלום נעמי. אני שמחה להכיר לך את השיטה לשילובי מוח וגוף-על פי brain gym - תרגילי מוח. אימון המוח על פי סדרות תרגילים בתנועה לשיפור ביצועים ולאיזון מוח-גוף. אשמח לשלוח אלייך חומר על השיטה ואת נסיוני עם מבוגרים וילדים אשר "אובחנו" כלקויי למידה. ברכות, איריס גזית

אני בעד ריטלין

הי נעמי אני מבינה לליבך, גם אני כששמעתי על ריטלין הייתי נגד. היום אני יודעת שבני בן ה-8 לא יכול בלי התרופה הזאת. הוא חייב לקחת למענו, לא למען המורים, לא למען התלמידים בכיתה. הבטחון העצמי שב אליו, הוא מתפקד, לומר וכו'. מה שכן שמעתי, זה שאפשר לתת מינון נמוך יותר של ריטלין בשילוב עם אומגה 3, שמגביר ריכוז. זה בגדול, אין לי יותר פרטים מזה. אני חושבת שאם ילד שיש לו אלרגיה, או בעיות נשימה והוא לוקח תרופה, אז גם ילד שיש לו בעיות קשב, צריך תרופה. לתת, לתת, לתת, לפחות לנסות ולראות אם זה מתאים ואיך זה עובד, ואחר כך לחפש חלופות. חבל על הילד. בהצלחה, אני מאוד מקוה שהצלחתי לשכנע, ולו במשהו.

ריטלין

הורים יקרים! כולכם יודעים, שלכל מי שיש לו ילד מאובחן adhd, או מתנהג כמו אחד כזה אחד מההורים גם הוא כזה... ביננו, ידוע שזה גנטי! הריטלין משמש כתחליף לחוסר באנזים מסויים, שאצל החברה שלנו, אינו מופרש במוח, אין מה לעשות, זה "פגם אורגני" או "מום נוירולוגי", תקראו לזה איך שתרצו, הריטלין מציל אותם מעצמם, ומחליף את החוסר הקיים אצלם שלא באשמתם... מנסיון ארוך שנים, זה לא מעכב גדילה, ואין תופעות לואי של גמילה,(זה כמובן אם האבחון נכון ,וריטלין הוא הטיפול המתאים!) אז תתנו אותו בלב שלם, כי זאת העזרה הנכונה הנחוצה לצורך העניין. כשאנחנו היינו קטנים, עדיין לא טיפלו בריטלין בארץ, יש לכם הזדמנות לתקן עם הילד/ה שלכם, את הטעויות שעשו עליכם... ושוב - לא בגלל שאיזה מורה אמר/ה שצריך, אלא אחרי אבחון נוירולוגי וכל מה שמתבקש. ריטלין הוא התשובה, וכל השאר הם קיצורי דרך... מ"אם מנוסה ולמודת קרבות"...

ומגה לייף - פתרון טבעי

לפי ספרים שנכתבו בנידון להפרעות קשב וריכוז עוזרת אומגה 3 המצוייה בדגים. כיום ניתן להשיג תוסף תזונה זה ללא מרשם בכל בית טבע או בית מרקחת. שווה לך להיוועץ עם רופא המשפחה.

שיטת סילבה לטיפול בלקויות למידה

נעמי שלום, לפני שאת מתחילה עם ריטלין יש לי כמה המלצות (אני מטפלת ברפואה משלימה). תחילה בדקי האם בנך אינו סובל מתולעים! כן, תולעים. ילדים רבים סובלים מבעיות ריכוז ולקויות למידה כיוון שתולעים מטרידות אותם והם אינם יודעיםלהתמודד עם זה. בעיקר אם את רואה החרפה אחת לשבועיים - אז זה זה. יש טיפול ללא תרופות! אם הבעיה היא אכן בריכוז, ישנה שיטת תרגול של המוח הנקראת שיטת סילבה שיועדה במקור לשיפור יכולות למידה של ילדיו של סילבה שהגה את השיטה בשנות השישים. מאז מאול אלפי איש וילדים למדו את השיטה בעולם והם מיישמים אותה בחיי היום יום שלנו. השיטה בעצם מלמדת את הילד, בעזרת טכניקות פשוטות, איך להוריד קצת את קצב הפעילות של המוח ולהגיע לרמה בה המוח חושב בצלילות ומצליח להפנים ידע מהר יותר וטוב יותר. בחופש חנוכה מתקיימת סדנא מיוחדת לילדים בני 9-12, כאשר הסדנא מותאמת לילדים שנעים וזזים ומתקשים בלמידה רגילה. מנחת הסדנא, דלית אביטל, מתמחה בין היתר בהנחייה לילדים עם לקויות למידה. אני אשמח לפרט יותר: עדי 0525737732. יום טוב! ובהצלחה!

שלום

נעמי שלום, אשמח להציג בפניך מספר דרכים לאיזון הגוף. ישנן הרצאות בנוכחות רופאים המתקיימות ברחבי הארץ. במידה ותרצי להגיע להרצאה שכזו (ללא התחייבות כמובן) אשמח לתאם איתך. יונתן
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות קשב וריכוז
בחר
בחר