מישהו פה חי? למה אתם לא כותבים כלום כל היום...

אני חיה - בערך...

זה לא נורא אם לא כתבו בו כל היום

לא אמורה להיות ציפייה שהפורום ישקוק חיים 24 שעות ביממה זה קצת בלתי אפשרי, אני מניחה. ;)

אני חיה - בערך...

רוצה לשתף?

(את לא חייבת) איך אצלך לאחרונה? יש התפתחויות? :O

מישהו פה חי? למה אתם לא כותבים כלום כל היום...

חיי לי מיום ליום...

:) אניי חיי רק דבר אחד מצייק לי אני ייודע שאם אני לא יהיה שמח אני יהיה עצוב אבל אניי ייודע שקשה ליי להיות שמח כשקורים דברים משוימים שמפריעים לשמחה שלי עם זאת אני מנסה לההייות שמח כי ייש דבריים אחרים שגורמיים לי להיות שמח... בקייצור ככה כל אחד מאיתנו חיי יום בייומו... חוץ מימיים נהדריים בההם לא מופייע שום דבר בברצף הזמן שמורייד את רמת ההשמחה ככה אתההה ממש ממש שמח.. אהההה כן אני חושב שמיציתי את עצמי בבערך.. O_o או משהו כזה.. :) END ROOT .NIV

חייה ונושמת

יש לי יותר מדיי סידורים לעשות מהבוקר עד הערב אני בחוץ עוד מעט אני עוברת עיר... עוד שבועיים וחצי מה איתך ניבוש? התגעגעתי מה חדש אצלך?

חיי לי מיום ליום...

:) אניי חיי רק דבר אחד מצייק לי אני ייודע שאם אני לא יהיה שמח אני יהיה עצוב אבל אניי ייודע שקשה ליי להיות שמח כשקורים דברים משוימים שמפריעים לשמחה שלי עם זאת אני מנסה לההייות שמח כי ייש דבריים אחרים שגורמיים לי להיות שמח... בקייצור ככה כל אחד מאיתנו חיי יום בייומו... חוץ מימיים נהדריים בההם לא מופייע שום דבר בברצף הזמן שמורייד את רמת ההשמחה ככה אתההה ממש ממש שמח.. אהההה כן אני חושב שמיציתי את עצמי בבערך.. O_o או משהו כזה.. :) END ROOT .NIV

מעניין

אני לא שמחה ולא עצובה לא יודעת מה אני אולי אני פשוט מתוסכלת מעצמי ומתרגשת ולחוצה ממה שהולך לקרות

חייה ונושמת

יש לי יותר מדיי סידורים לעשות מהבוקר עד הערב אני בחוץ עוד מעט אני עוברת עיר... עוד שבועיים וחצי מה איתך ניבוש? התגעגעתי מה חדש אצלך?

אופס סליחה חשבתי שניב כתב את ההודעה

אבל מה איתך מאור? איך הולך עם האוכל?

רוצה לשתף?

(את לא חייבת) איך אצלך לאחרונה? יש התפתחויות? :O

אוווווויי

למעשה, אין כל כך מה... אני עדיין בלי טיפול, למרות שקיבלתי המלצה מהפסיכולוגית שלי לשעבר, על פסיכיאטרית מהמח' להפרעות אכילה למבוגרים בביה"ח שיבא. לומר את האמת, איני חושבת שאני מסוגלת לקבל עזרה כרגע... זה כרוך בהמון דברים: להתרגל שוב לצוות חדש ולהביע נכונות לשתף פעולה. תודה ששאלת, דנה

ששכחתי לשאול, מה שלומך את?

מעניין

אני לא שמחה ולא עצובה לא יודעת מה אני אולי אני פשוט מתוסכלת מעצמי ומתרגשת ולחוצה ממה שהולך לקרות

ימיתי P:

למה את לחוצה? את יודעת פעם ליימדו אותי.. ש.. הדרך הכי טובה לעבור משההו שנראה מפחיד או משהו בסגנון.. זה להישאר רגועים כמה שאפשר :) ולהסתכל באור אחר על דבריים שנראים כי מאימים .. =] אממ מה שלומך חוץ מזה? הרבהה זמן שלא דיברנו ;)

אופס סליחה חשבתי שניב כתב את ההודעה

אבל מה איתך מאור? איך הולך עם האוכל?

ימית

המצב שלי עם האוכל לא השתנה. <מה את יודעת עליו?> אוף... זה כנראה אף פעם לא ייעלם. זו בעיה כה פשוטה אך בכל זאת די קשה לפתירה...

מה אני יודעת?!

מה שסיפרת מתי שהצטרפת לפורום...הייתי כאן אתה לא זוכר? סיפרת שאתה לא אוכל... וחבל לי לשמוע שזה לא השתנה אתה לא מקבל טיפול?

ימיתי P:

למה את לחוצה? את יודעת פעם ליימדו אותי.. ש.. הדרך הכי טובה לעבור משההו שנראה מפחיד או משהו בסגנון.. זה להישאר רגועים כמה שאפשר :) ולהסתכל באור אחר על דבריים שנראים כי מאימים .. =] אממ מה שלומך חוץ מזה? הרבהה זמן שלא דיברנו ;)

נכון ניבוש

זה קשה אבל אני אשתדל להיות רגועה אני בינתיים סתם מעבירה את הימים האחרונים של החופש דוקא היה לי חופש טוב ומהנה חבל שהוא עומד להיגמר

מה אני יודעת?!

מה שסיפרת מתי שהצטרפת לפורום...הייתי כאן אתה לא זוכר? סיפרת שאתה לא אוכל... וחבל לי לשמוע שזה לא השתנה אתה לא מקבל טיפול?

ימית - עוד פעם

אני נמצא בטיפול. עם פסיכולוג ודיאטנית. הפסיכולוג לא ממש מצליח לשנות משהו. הוא לא הצליח לשנות כלום.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר