בבקשהה כנסו ותגיבו

אני רוצה לייפתוח פורום.. ייייש לי את האמצעים והכל .. הוא אפילו יהיהה יותר טוב מוואלה וחוקיי לחלוטין אנייי רק ייתרך עזרהה במנהלים אניי חושב שהפרעות אכילה זה נושא שצרייך להכנייס לשם במיוחד שיש לנו אפשרות לפקח על ההודעות ככה לא ייהיו ההודעות פוגעות אלהה הודעות המיועדות לשאלות בעייות פתרונות עצות ותמיכה אני צרייך רעייונות ועזרה ממי שמוכן אני עדיין לא ייודע אם אני מתכוון לתכנת את הההפורום לאנגלית או לעברית זהה תלוי בזמן שיהיה לי לעבוד עליו אתם תכנסו אם הוא יפתח גם? :(

ניבוש רעיון מעולה...

ובטח שאני אכנס.... מקווה שאוכל לעזור לך אם אתה צריך משהו...

כן, אבל...

אני אכנס לפורום הזה, רעיון טוב... אבל זה הרבה יותר נוח בעברית, למרות שאפשר גם אנגלית...

בבקשהה כנסו ותגיבו

אני רוצה לייפתוח פורום.. ייייש לי את האמצעים והכל .. הוא אפילו יהיהה יותר טוב מוואלה וחוקיי לחלוטין אנייי רק ייתרך עזרהה במנהלים אניי חושב שהפרעות אכילה זה נושא שצרייך להכנייס לשם במיוחד שיש לנו אפשרות לפקח על ההודעות ככה לא ייהיו ההודעות פוגעות אלהה הודעות המיועדות לשאלות בעייות פתרונות עצות ותמיכה אני צרייך רעייונות ועזרה ממי שמוכן אני עדיין לא ייודע אם אני מתכוון לתכנת את הההפורום לאנגלית או לעברית זהה תלוי בזמן שיהיה לי לעבוד עליו אתם תכנסו אם הוא יפתח גם? :(

איפה אתה מתכוון לפתוח אותו?

באתר ספציפי? ומה אתה רוצה שיהיה התוכן שלו? פורום יעוץ? פורום תמיכה? פורום שאלות/תשובות? פורום דיבורים? יש כל מיני אפשרויות כשפותחים פורום ולדעתי רצוי למקד, כדי שלא יהיה בלאגן - כדי שלא יהיה בלאגן כמו פה.(כי כ-ן יש פה בלאגן כלשהו) בהצלחה. ואני מניחה שאם הפורום יהיה מעניין אני בהחלט אשמח לבקר בו. תעדכן!

ניבושששששש- תקרא את זה

אם זה פורום שלך בטוח שאני אכתוב בו זה יהיה אפילו מצויין ככה ההורים שלי לא יוכלו לקרוא את ההודעות שלי ולא יזהו אותי מתי אתה מתכוון לפתוח אותו ואיפה בדיוק? אני חושבת שעדיף שקודם כל יהיה אפשר לכתוב בעברית כי לכולם יהיה יותר קל אבל גם אנגלית לא יזיק אם יהיה.. אני איתך!

איפה אתה מתכוון לפתוח אותו?

באתר ספציפי? ומה אתה רוצה שיהיה התוכן שלו? פורום יעוץ? פורום תמיכה? פורום שאלות/תשובות? פורום דיבורים? יש כל מיני אפשרויות כשפותחים פורום ולדעתי רצוי למקד, כדי שלא יהיה בלאגן - כדי שלא יהיה בלאגן כמו פה.(כי כ-ן יש פה בלאגן כלשהו) בהצלחה. ואני מניחה שאם הפורום יהיה מעניין אני בהחלט אשמח לבקר בו. תעדכן!

לדעתי

זה יותר טוב אם הפורום לא יהיה יותר מדיי ממוקד עדיף שהוא יהיה גם תמיכה ויעוץ וגם שאלות ותשובות
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר