מישהו כאן יודע כמה...

שמירושש יפה?????!?! אוףףף מירוששש את מעצבנת אותי,את כול כך מדהימה,אוףףףףףףףףףף וזיו כן עיצבן אותי אם מה שהוא אמר כי זה כול כך לא נכון ואם זה היה נכון לא הייתי מתווכחת כול כך ואת יודעת את זה.. אוףף את מקל ואווףף הוא עיצבן אותי... בכול מקרה מירושששש בבקשה בבקשה תאמיני לי שאת יפהיפיה,פשוט מדהימה מדהימה מדהימה... חולההה עלייךךךךךךךךךךךךךךךךךךך אני אני אני אני!

יש לי וידוי (וגם תמיכה שדבריה של טלי - לגמרי!)

הוידוי: ראיתי את מירי. היא לא ראתה אותי(מירי אני מקווה שאת לא כועסת) התמיכה: מירי את מדהימה. עד כאן להביך את מירי.חיחי.

ואיי טלי...

אין לי מילים.. מובכת קצת... :-] אולי אני יפה..אולי..אבל אני לא ממש רואה את זה לצערי וגם לי יש וידוי קטן.. שאלת אותי בטלפון על זה אם ..... לפני שנפגשנו ועניתי שכן וזו האמת כן ..... אבל לא מספיק ומה שקרה אח"כ בגלל זה..<אתמול ב2 בלילה> אני וזיו התחזרנו על המקרר וגם הזמנו פיצה מדומינוס אקסטרה גבינה ובצק עבה!! היו 8 חתיכות זיו אכל 3 אני 5 והאמת? ממש לא אכפת לי בחיים לא קרה לי דבר כזה לא אכפת לי שאכלתי הרבה ומשהו משמין בטירוף כבר לא אכפת לי מזה לא יודעת..כניראה זיו עוזר לי לאהוב את עצמי כמו שאני.. אין לי מושג איך הוא עושה את זה.. והוא קורא לי שמנמנה, נכון.. והאמת? אני יודעת שהוא צודק יש לי בטן עכשיו לא חסר אבל בפעם הראשונה בחיים לא אכפת לי מזה הוא גרם לי להסתכל על האוכל בצורה אחרת לגמרי וטלי..את יפיפיה!!! מאוד!!! הרבה יותר ממני!!! <ולא להתווכח כי את יודעת שאני מודקת..> את פשוט מדהימה!! יש לך הכל! אופי ויופי!! ואני מתה עלייך!!!!!!! <כמו תמיד!!> שלך לנצח מירי

יש לי וידוי (וגם תמיכה שדבריה של טלי - לגמרי!)

הוידוי: ראיתי את מירי. היא לא ראתה אותי(מירי אני מקווה שאת לא כועסת) התמיכה: מירי את מדהימה. עד כאן להביך את מירי.חיחי.

:-O

ראית אותי? מה? איפה? למה? כמה? איך? מי? מה? חח אני עדיין קצת בשוק אני דורשת הסבר!! :-) אוהבת אותך ילדונת!!!

:/

את זוכרת שאמרת שאת הולכת לשניידר?! וקצת לאחר מכן אני שלחתי לך מייל לגבי זה שגם אני שם?!(אני תוהה אם קיבלת ת'מייל הזה...) בכל אופן, סתם זכרתי ככה שאת באה, והכרתי ת'פרוצדורה של הטיפול, ראיתי תיק של מישהי בשם מירי(מרים) רזניק. ישבת מולי בקבלה איזו חצי שעה אבל לא הייתי בטוחה אם זו את או לא. כשהם קראו בשמך, ראיתי שאת קמה, ואז הבנתי שזו את. אלא אם כן לא קוראים לך מירי רזניק...... :O

ואיי טלי...

אין לי מילים.. מובכת קצת... :-] אולי אני יפה..אולי..אבל אני לא ממש רואה את זה לצערי וגם לי יש וידוי קטן.. שאלת אותי בטלפון על זה אם ..... לפני שנפגשנו ועניתי שכן וזו האמת כן ..... אבל לא מספיק ומה שקרה אח"כ בגלל זה..<אתמול ב2 בלילה> אני וזיו התחזרנו על המקרר וגם הזמנו פיצה מדומינוס אקסטרה גבינה ובצק עבה!! היו 8 חתיכות זיו אכל 3 אני 5 והאמת? ממש לא אכפת לי בחיים לא קרה לי דבר כזה לא אכפת לי שאכלתי הרבה ומשהו משמין בטירוף כבר לא אכפת לי מזה לא יודעת..כניראה זיו עוזר לי לאהוב את עצמי כמו שאני.. אין לי מושג איך הוא עושה את זה.. והוא קורא לי שמנמנה, נכון.. והאמת? אני יודעת שהוא צודק יש לי בטן עכשיו לא חסר אבל בפעם הראשונה בחיים לא אכפת לי מזה הוא גרם לי להסתכל על האוכל בצורה אחרת לגמרי וטלי..את יפיפיה!!! מאוד!!! הרבה יותר ממני!!! <ולא להתווכח כי את יודעת שאני מודקת..> את פשוט מדהימה!! יש לך הכל! אופי ויופי!! ואני מתה עלייך!!!!!!! <כמו תמיד!!> שלך לנצח מירי

את רואה מירוש..

כמה שאני מכירה אותך,שתינו יודעות מתי אנחנו אוכלות ומתי לא,ולי יש ויידוי די גדול האמת אני לא אכלתי וכשחזרתי הביתה אממ אכלתי ממש המון,אבל זה עבר.. עכשיו מירוש,אולי זה לא מספיק לי,את באמת חושבת שהייתי כאן יושבת וכותבת לך את ההודעה ההיא אם לא הייתי חושבת ככה,כי אין את באמת אחת הבחורות הכי יפות שראיתי,יש לך את העיינים הכי מדהימות ופרצוף מדהים.. אני יודעת שאת רואה את זה את פשוט מפחדת להודות בזה כי את לא רוצה שפתאום מישהו יבוא ויגיד איזה שטויות את מכוערת נכון??? אבל שתינו יודעות שאם דבר כזה ייקרה זה רק ואך ורק בגלל קנאה ענקית כלפייך,כי אין מה לעשות את יפהיפיה ובאופי בכלל אני לא צריכה להוסיף כי את משגעת... עכשיו את אומרת לי שאני יפה,מירוש אם היה לי טיפת יופי עלי ואני רצינית אז החיים שלי כבר היו אחרים,באמת שאני לא מתקרבת ליופי שלך וזה גם רם אמר,אבל מזל שלי שהוא אוהב אותי כמו שאני,מכוערת ושמנה ואני שמחה שיש מישהו כזה,רק חבל לי שאני כול כך מקפידה על זה שאני צריכה להיות שרוך כדי ללכת אם קצר וכול זה,אם יש לי בטן קטנה זה יישר הופך לארוך וזה כול כך משגע אותי אם מישהו ייראה את הבטן שלי,הלוואי ויכולתי ללכת ברחוב ושכולם ייראו כמה שאני שמנה,ככה ללכת אם הכרס ולא לחשוב מה אחרים חושבים,הלוואי והיה לי את הביטחון הזה אבל אני כול כך מפחדת שמישהו יגיד לי שאני צריכה להרזות או משהו כי אני יודעת שיהיו לזה תוצאות ממש לא טובות ואני רק אכנס לזה יותר עמוק... וואי כתבתי המון,אז בקיצור אם היו לי פנים כמו שלך לא הייתי צריכה גוף יפה,אם פרצוף כזה תאמיני לי שיהיה לך הרבה יותר קל בחיים,זה עוד יגיע את תראי,ובכלל יש לך גוף מדהים גם את טוענת שאת ----- את לגמרי לא,ותאמיני לי שאני לא משקרת לך ולא מנסה לגרום לך להרגיש יותר טוב(למרות שאני תמיד רוצה שתרגישי טוב) פשוט מירוש אני רואה אותך ואני מתסתכלת עלייך ויש בי קנאה ענקית בגלל היופי שלך והגוף שלך,לא הייתי מקנאה בבת אם היא הייתה שמנה ומכוערת כי את ההפך.... אהה ושאני לא אשכח,מצטערת שאני כותבת כול כך הרבה,אני כול כך מאושרת שזיו גורם לך להרגיש ככה,הלוואי הייתי מרגישה בנוח לאכול ליש רם,הלוואי והייתי נותנת לו לראות כמה שאני באמת שמנה ולא להתחבא כול הזמן,אבל את הרבה יותר חזקה ממני והנה יש לך הוכחה(-: מתהההההה עלייךךךך ומאוד מקווה שזיו הוא זה שיוציא אותך מזה... אחותך שמטורפת עלייך טלי

טלצ'וק..מקסימונת שלי..

בכל אדם יש חסרונות ויתרונות אבל אצלנו, יש משהו שגורם לנו לראות רק את החסרונות ומהיתרונות להתעלם או לגרום להם להראות חסרונות בכל דרך שהיא וטלוש..כרגע את לא רואה את היתרונות שבך<ותאמיני לי יש בך המון!!!! אין לך מושג עד כמה..> גם בי יש יתרונות..אני יודעת..אבל כמוך דיי קשה לי לראות את כולן עדיין אבל זה משתפר לאט לאט עדיין יש לי משברים ורגעים קשים אבל אני מנסה וטלוש.. אני בטוחה שגם את תגיעי לזה מתי שהוא כי אני מכירה אותך אני יודעת שאת חזקה ושוב אני יגיד את כן יפה!!! לא משנה כמה תכחישי את זה זאת האמת! אוהבת אותך הכי בעולם<וגם מעבר ללא נודע!!!> אחותך לנצח מירי

:/

את זוכרת שאמרת שאת הולכת לשניידר?! וקצת לאחר מכן אני שלחתי לך מייל לגבי זה שגם אני שם?!(אני תוהה אם קיבלת ת'מייל הזה...) בכל אופן, סתם זכרתי ככה שאת באה, והכרתי ת'פרוצדורה של הטיפול, ראיתי תיק של מישהי בשם מירי(מרים) רזניק. ישבת מולי בקבלה איזו חצי שעה אבל לא הייתי בטוחה אם זו את או לא. כשהם קראו בשמך, ראיתי שאת קמה, ואז הבנתי שזו את. אלא אם כן לא קוראים לך מירי רזניק...... :O

חי חי

ואיי אני נבוכה לאללה ואיי אממ אני לא יודעת מה לומר.. חח אממ יש סיכוי שתגלי לי את שמך<אפילו בפרטי>? ואיי אני מתה לדעת מי את!! חיחיחי ואיי אני אדומה כמו עגבניה עכשיו חח <אני מקווה שלא נבהלת יותר מידי מאמא שלי..אני יודעת שהיא מפחידה ומכוערת..>:-) מתה עלייך מקסימונת!!

טלצ'וק..מקסימונת שלי..

בכל אדם יש חסרונות ויתרונות אבל אצלנו, יש משהו שגורם לנו לראות רק את החסרונות ומהיתרונות להתעלם או לגרום להם להראות חסרונות בכל דרך שהיא וטלוש..כרגע את לא רואה את היתרונות שבך<ותאמיני לי יש בך המון!!!! אין לך מושג עד כמה..> גם בי יש יתרונות..אני יודעת..אבל כמוך דיי קשה לי לראות את כולן עדיין אבל זה משתפר לאט לאט עדיין יש לי משברים ורגעים קשים אבל אני מנסה וטלוש.. אני בטוחה שגם את תגיעי לזה מתי שהוא כי אני מכירה אותך אני יודעת שאת חזקה ושוב אני יגיד את כן יפה!!! לא משנה כמה תכחישי את זה זאת האמת! אוהבת אותך הכי בעולם<וגם מעבר ללא נודע!!!> אחותך לנצח מירי

פשוט מטורפת עלייך מדהימונת

חי חי

ואיי אני נבוכה לאללה ואיי אממ אני לא יודעת מה לומר.. חח אממ יש סיכוי שתגלי לי את שמך<אפילו בפרטי>? ואיי אני מתה לדעת מי את!! חיחיחי ואיי אני אדומה כמו עגבניה עכשיו חח <אני מקווה שלא נבהלת יותר מידי מאמא שלי..אני יודעת שהיא מפחידה ומכוערת..>:-) מתה עלייך מקסימונת!!

..... ;-)

אוי תפסיקי(בקשר למה שאמרת על אמא שלך) הממממ, קוראים לי מיכל. עזבתי ת'טיפול לפני 5 חודשים בערך. אגב, את עדיין הולכת לשם? אם את נשארת שם קצת אחרי שאני עזבתי אז בטח ראיתי ת'תיק שלי מטייל בחדר של דנציגר או בקבלה, כי בדר"כ כשהחולים קבועים הם לא טורחים להחזיר אותו לתיקיות אלא משאירים אותו בחוץ.

גם אני הייתי מטופלת בשניידר, הם בכלל לא עזרו לי...

אני לא אוהבת לפתח דיונים כאלה

או יותר נכון - להשמיע את דעתי על המרפאה בשניידר, אל אני בכל זאת אומר לך דנה, שגם אני לא אהבתי את דרך הטיפול שלהם, הייתי שם המון זמן והאופן שהם מתמודדים עם החולות וסדר העדיפויות שלהם לא מוצא חן בעיניי עד היום. בנוסף, עליי לציין שלא עזבתי מרצוני, אלא ההורים שלי התייאשו והחליטו לצאת מהמסגרת הזו. רק לאחר מכן, הבנתי שהמסגרת הזו סתם סיבכה אותי. מתי היית מאושפזת שמה, דנה? (אם לא איכפת לך לספר) ולמשך איזו תקופה? האם חל שינוי במצבך במשך הטיפול? לרעה/לטובה?

הייתי שם כחודש

את האמת הם הרגישו שלא כדאי להם להשקיע מאמץ לטפל בי: א. כי הייתי כמעט בת 18 ב. כי הם אמרו שאני "מקרה קשה" שלא מתאים למסגרת שלהם. הם הפנו אותי למח' להפרעות אכילה בתל השומר.

המשך...

הייתי שם שנה שעברה. את האמת, לאחר האשפוז חל שינוי לרעה. את הכמה ק"ג שעליתי שם, הורדתי פי 2. מה שבטוח, לא אחזור לשם יותר. מה אתך, כמה זמן היית שם אם מותר לשאול?

הייתי שם כחודש

את האמת הם הרגישו שלא כדאי להם להשקיע מאמץ לטפל בי: א. כי הייתי כמעט בת 18 ב. כי הם אמרו שאני "מקרה קשה" שלא מתאים למסגרת שלהם. הם הפנו אותי למח' להפרעות אכילה בתל השומר.

וואוו. חודש זה הרבה. הייתי בטוחה שהיית פחות.

אם הם טענו שהיית מקרה קשה(ולפי התיאורים של מצבך ששמת בפורום, אני חושבת שהם צדקו) כנראה שבאמת מקומך לא היה שם. למען האמת, אחת ההצהרות שלי לגבי המסגרת בשניידר היא שזו מחלקה שמתאימה לחולים/ות במצבים קלים עד בינוניים, לא אנשים שהיו בהפרעה המון זמן וכבר צריכים טיפול אינטנסיבי, כמו שאני הצטרכתי כשהגעתי לשם. הם אמנם באמת שינו אצלי כל מיני דפוסים, אבל לדעתי הם גם גרמו לי לפתח כל מיני תסביכים למיניהם. אני את העזרה האמיתית קיבלתי מהפסיכולוגית שטיפלה בי במשך תקופה מסויימת(עד שגם אותה עזבתי).
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר