לד"ר או לכל מי שמבין.....

אני כותב בשם החברה שלי שאני כל כך אוהב. חברה שלי בת 21 ושוקלת 42 קילו הבעיה שלה היא שהיא אוכלת מעט מאוד מכל דבר וישנם מאכלים שהיא לא נוגעת בהם מחשש שהם יעשו לה כאב בטן (יש לה בטן רגישה) בתקופה האחרונה המאכלים שהיא לא אוכלת מחשש להרגשה לא טובה הלכו וגדלו וכרגע היא במצב שישנם די הרבה מאכלים שלא בא לה לאכול,היא לא נראית חולה או חיוורת, בדיקות דם תקינות והיא גם לא שלד, מה גם שהיא אוהבת לאכול והיא חופשי אוכלת גחנון, מלאווח, פירה, בורקסים וכו' רק בכמויות קטנות. לאחרונה ההורים שלה החלו להיות מודאגים כי במשקל היא לא עולה קשת המאכלים שלה הולכת ומצטמצמת ולכן הם החליטו לשלוח אותה לטיפול בהפרעות אכילה ופה הבעיה המרכזית: היא לא רוצה ללכת כי היא פוחדת שיאשפזו אותה!! ניסיתי לומר לה שלעניות דעתי מאשפזים בנות במצבים הרבה יותר קשים ולא נראה לי שהיא צריכה אישפוז מה שהיא צריכה זה שינוי דרסטי בהרגלי האכילה, אבל היא מסרבת ללכת גם אם יש סיכוי קטן ביותר. מה עושים? ללכת לרופא היא לא רוצה כי הוא יכול להמליץ על אישפוז והיא ישר מדמיינת אחיות שדוחפות לה בכוח אוכל מעוך, ההורים מודאגים ולוחצים, ואני אובד עיצות. יש פיתרון??
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה