למיכלי מתוקה!

תודה,תודה ותודה! את באמת גאה בי?... אני רק מאוד מקווה שזה ימשיך ככה...בעצם זה כן! כי אני לא אתן לעצמי ליפול שוב...אני אתקדם צעד אחרי צעד...סתיו אמרה שאם יש נפילות מדי פעם זה לא נורא..מה זה אומר בדיוק? שאם אני מתפתה לבולומוס ואני עושה בולומוס אז לסלוח לעצמי,ולחזור לאכול רגיל למחרת?.... בכל מקרה,מה איתך? הכל בסדר אצלך? ספרי... אוהבת,רינת.
Anonymous

רינת שלי את מדהימה....

רק תראי כמה כוחות יש לך! וכן חמודה שלי סתיו צדקה בזה שגם אם יש ימים יותר קשים ומין הסתם הם קיימים צריך ללמוד לסלוח לעצמך זה חלק מההכרה במחלה וזה חלק מאוד חשוב מהטיפול. אבל מקסימה שלי את בדרך הנכונה... וואו כל כך כל כך גאה בך. אני בסדר פחות או יותר - ימים קצת קשים לי... אבל מנסה לשמור על עצמי ולחשוב חיובי... אוהבת אותך הרבה הרבה הרבה הרבה... מיכל
Anonymous

מיכלי!!! אין לך מושג עד כמה את מחזקת אותי....

Anonymous

למיכלי מתוקה!

תודה,תודה ותודה! את באמת גאה בי?... אני רק מאוד מקווה שזה ימשיך ככה...בעצם זה כן! כי אני לא אתן לעצמי ליפול שוב...אני אתקדם צעד אחרי צעד...סתיו אמרה שאם יש נפילות מדי פעם זה לא נורא..מה זה אומר בדיוק? שאם אני מתפתה לבולומוס ואני עושה בולומוס אז לסלוח לעצמי,ולחזור לאכול רגיל למחרת?.... בכל מקרה,מה איתך? הכל בסדר אצלך? ספרי... אוהבת,רינת.

רינת המתוקה

שלום לך, קראתי את מה שכתבת ורציתי לומר לך: כל הדרך להחלמה רצופה מכשולים לא הכל הולך חלק כמו שרוצים. כן לפעמים נופלים ועושים משהו שאסור אבל לא נורא לא להיכנע לזה, לא לייחס לזה חשיבות רבה מידי. להגיד לעצמך למרות הנפילה הזאת אני אמשיך הלאה ולא אתן למשהו חד פעמי לעמוד בדרכי המון המון אהבה רבקה
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר