הי לכולם

הי לכולם

הי אני די חדשה כאן אז אני לא מכירה את רובכן מקווה שיהיה לכן ערב טוב
Anonymous

ברוכה הבאה ו...

ערב מקסים :-)
Anonymous

מיכלי

תודה גם לך. אני ממש הייתי רוצה להשתלב בפורום כי אני באמת צריכה את זה ביי
Anonymous

אנגי יקרה

גם אני די חדשה פה. כלומר בעבר קראתי מידי פעם אבל אף פעם לא היה לי אומץ לכתוב. אבל ברגע שהתחלתי - אין לך מושג כמה זה עוזר. הבנות כאן הן מדהימות ברגישותן ובכמות האהבה שיש בהן. הלוואי ויכולנו לנתב את כל הכח והאהבה הזאת גם לעצמנו. אני בטוחה שתשתלבי ומהר מאוד. אני לשרותך תמיד גם פה וגם באימייל. שלך... מיכל
Anonymous

מיכלי אני גם לא...

מיכלי אניגם לא יודעת כל כך איך להכנס לדואר האלקטרוני שלך אשמח אם תסבירי לי. תספרי לי קצת על עצמך...
Anonymous

אנגי הסברים...

לא שהידע שלי כל כך רחב [בנושא המחשבים] אבל אני לאט לאט לומדת. ;-) כדי להיכנס לאימייל שלי ליחצי פשוט על השם שלי ואז יפתח לך האימייל ואת יכולה לכתוב להנאתך... לגבי הצאט את פשוט אמורה לכתוב שם לעשות אנטר וזה אמור לפעול לפעמים כתוב שם משתמש כבר קיים ואז פשוט תכתבי שם אחר. ו... לגביי: אני הייתי אנורקסית ועברתי גם טיפול פסיכולוגי וגם אשפוז היום אני במעקב תזונתי וממשיכה טיפול אבל היום לשם שינוי ועם ה מ ו ן קשיים אני עם הפנים החוצה ממש לא מוותרת לעצמי וזה כרוך אצלי בהמון בכי וחרדות לפעמים ושיגועי מוח להורים המדהימים שלי שאני חייבת להם את חיי. אהה אני בת 22 ואני רוקדת במקצועי. זהו בינתיים. אשמח לשמוע ממך חמודה איתך לאורך כל הדרך... מיכל
Anonymous
21:10 02-04-2001|%%posterlink.0%%

אנגי יקרה

גם אני די חדשה פה. כלומר בעבר קראתי מידי פעם אבל אף פעם לא היה לי אומץ לכתוב. אבל ברגע שהתחלתי - אין לך מושג כמה זה עוזר. הבנות כאן הן מדהימות ברגישותן ובכמות האהבה שיש בהן. הלוואי ויכולנו לנתב את כל הכח והאהבה הזאת גם לעצמנו. אני בטוחה שתשתלבי ומהר מאוד. אני לשרותך תמיד גם פה וגם באימייל. שלך... מיכל

מיכלו'ש

אפשר גם אפשר לנתב את כל אהבה שיש בך גם כלפי עצמך. אז ככה,תתחילי לאהוב את עצמך זה יקרין על אחרים ויחזור אליך, זה מעגל נפלא שכזה. המון אהבה וחיבוקים אהובה
Anonymous

אהובתי

צודקת זה קשה כי אני מורגלת בלא לאהוב את עצמי אבל את יודעת מה? אני חושבת שעמוק בפנים תמיד אהבתי את עצמי... תודה על הכל. שלך מיכל
Anonymous
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר