היי רלי חמודה....

מה שלומך? היום חזרתי מהיום הראשון בעבודה בבית המלון. ובאופן כללי,היה די בסדר...כמו כל מקום חדש,צריך להתרגל לאנשים,לאווירה וכו'...אבל אני מאמינה שאני אסתדר..נכון? זה מלצרות בחדר אוכל,קצת קשה לפני פסח..אבל בכללי,זה לא נורא,מה שכן אם אני לא יקיא ולא אוכל...אני בטח לא אחזיק מעמד שם... ומותר לי קצת להיות גאה בעצמי?...אז אני כן,כי כבר שבוע לא הקאתי,ואכלתי בצורה מסודרת,אולי עליתי קילו או שניים,אבל זה בסדר,אני עדיין לא שמנה,לפחות אני לא אהיה בתת מישקל,חוץ מזה,במלון אני בטוח אשמין,בחדר אוכל הזה,יש כל כך ה-ר-ב-ה אוכל...וכשכול האורחים מסיימים לאכול,אז המלצרים מתיישבים ואוכלים,אז היום ישבתי איתם,ולא היה לי נעים לא לאכול כלום....הרי הם לא מכירים אותי,הם חושבים שאני אוכלת רגיל והכל בסדר...אז המשכתי ככה...(וגם כי אני רוצה) בכל אופן,יש שם מבחר...אכלתי בבוקר ביצה קשה,עם קוטג' וסלט...ובצהריים קצת פתיתים,עם סלט ואפונה... נכון טוב??? אני לא מאמינה....באמת שלא!!! אני מקווה שזה יילך וישתפר.ואני כבר מתה ללכת לפסיכולוגית שלי ולספר לה... מיטל,אם העבודה קשה,זה לא נורא נכון?..זה לא סיבה לעזוב..כי כל עבודה קשה ומתרגלים לזה...נכון? מחכה לשמוע ממך...מ-ה-ר!!! ואם את רוצה צ'אט היום בערב..תודיעי לי טוב? כי אני מאוד מאוד רוצה... אוהבת מכל הלב, נעמה.
Anonymous

רינתי

אני כל כך שמחה בשבילך! למרות שההודעה הייתה מכוונת לרלי, הייתי חייבת להגיב... אני חושבת שאת מתחילה תקופה חדשה והרבה יותר טובה בחיים שלך. אני גם חושבת שעכשיו יש לך הרבה יותר מוטיבציה ויותר רצון להבריא. אני בטוחה שתצליחי. אין לי שום ספק. אני זוכרת כמה קשה היה לך בצבא, רק תזכרי שעכשיו דף חדש, נקי, ואת היחידה שתקבעי איך הוא יראה. ואת בדרך הנכונה! יקרה שלי, את כל כך אמיצה וחזקה. נורא גאה בך על השבוע הנפלא הזה. נורא גאה בך שאת אוכלת ולא מקיאה. וחוץ מזה, כל עבודה קשה קצת עד שמתרגלים. יהיה בסדר. רינתי, לא יודעת למה, אבל אני מרגישה בלב שלי שאת מבריאה. שאת תהיי כל כך מאושרת בקרוב. לא מתיימרת להיות מגדת עתידות - ובכל זאת. אני מאחלת לך מכל הלב שתמשיכי ככה, שתמשיך העלייה. אבל תזכרי שיש גם ירידות. ויש גם נפילות. זה לגיטימי. ואם תבוא לך נפילה, תזכירי לעצמך את העלייה הגדולה שעשית, תרימי את עצמך מחדש ותמשיכי להאבק. מי כמוני יודעת איזה השפעה יכולה להיות לנפילה, במיוחד אחרי שבוע טוב. אז תחזיקי מעמד. ואל תוותרי בשום אופן! אני כאן מאחורייך תמיד! אוהבת המון סתיו |love|
Anonymous

רינתי שלי |yea|

גאה גאה גאה גאה גאה בך. את בדרך הנכונה חמודה בבקשה רק תמשיכי טוב? כל פעם צעד צעד... שלך מיכל מחכה לשמוע ממך
Anonymous

כל הכבוד לך שלא הקאת שבוע...ואני חושבת שזה טוב שלא הפגנת בפומבי את המחלה....בשביל מה צריך את זה?? אוהבת ליבי
Anonymous
18:44 02-04-2001|%%posterlink.0%%

רינתי

אני כל כך שמחה בשבילך! למרות שההודעה הייתה מכוונת לרלי, הייתי חייבת להגיב... אני חושבת שאת מתחילה תקופה חדשה והרבה יותר טובה בחיים שלך. אני גם חושבת שעכשיו יש לך הרבה יותר מוטיבציה ויותר רצון להבריא. אני בטוחה שתצליחי. אין לי שום ספק. אני זוכרת כמה קשה היה לך בצבא, רק תזכרי שעכשיו דף חדש, נקי, ואת היחידה שתקבעי איך הוא יראה. ואת בדרך הנכונה! יקרה שלי, את כל כך אמיצה וחזקה. נורא גאה בך על השבוע הנפלא הזה. נורא גאה בך שאת אוכלת ולא מקיאה. וחוץ מזה, כל עבודה קשה קצת עד שמתרגלים. יהיה בסדר. רינתי, לא יודעת למה, אבל אני מרגישה בלב שלי שאת מבריאה. שאת תהיי כל כך מאושרת בקרוב. לא מתיימרת להיות מגדת עתידות - ובכל זאת. אני מאחלת לך מכל הלב שתמשיכי ככה, שתמשיך העלייה. אבל תזכרי שיש גם ירידות. ויש גם נפילות. זה לגיטימי. ואם תבוא לך נפילה, תזכירי לעצמך את העלייה הגדולה שעשית, תרימי את עצמך מחדש ותמשיכי להאבק. מי כמוני יודעת איזה השפעה יכולה להיות לנפילה, במיוחד אחרי שבוע טוב. אז תחזיקי מעמד. ואל תוותרי בשום אופן! אני כאן מאחורייך תמיד! אוהבת המון סתיו |love|

סליחה

אני כ"כ מצטערת על היחס שנתתי לך בצהריים, לא התכוונתי, באמת אני מקווה שאת סולחת לי....לא הספקתי להסביר לך הכל באיסיקיו כי הייתי צריכה לצאת.... בהצלחה...ונדבר! ליבי
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר