יופי..... היום הצלחתי להקיא

אתם קולטות מה עשיתי?! זה התחיל בערב לא היה לי מה לעשות כי אבא שלי תפס את המחשב, אז הלכתי למטבח ובישלתי קציצות ועוגת בננות. אכלתי קצת והלכתי לישון והייתי נורא גאה בעצמי על השליטה, רק שכמובן באמצע הלילה קמתי ואכלתי מלא קציצות ועוגה, מלא מלא, פשוט ישבתי איזה שעה וחצי וטחנתי עד שהתפוצצתי לגמרי. ואז נכנסתי להסטריה כי אני לא רוצה להיות דבה!!! חשבתי חשבתי מה לעשות אז בסוף יצא שאכלתי מלא מלח, ממש ישבתי ואכלתי עם כפית, כי קראתי איפשהו שזה גורם להקאות. בסוף הצלחתי להקיא, אני לא יודעת אם בגלל זה או בגלל שאכלתי באמת ה-מ-ו-ן, אבל בכל מקרה זה היה ממש קצת, ולא נראה לי אני אצליח לעשות את זה עוד פעם. אוף..... אני לא רוצה להיות שמנה.... אני רק אוכלת כל היום ולא עושה התעמלות וכבר יש לי כרס וירכיים ועוד מעט אני אהיה ממש שמנה.
Anonymous

את לא צריכה להקיא

כשאני מרגישה שאני עוד שניה אוכלת את כל מה שאני רואה, עוזר לי לשתות כמה שיותר מים (כדי להתמלא), או אפילו משהו מוגז, יותר טוב. ולפעמים גם רק לבשל עוזר. תהיי חזקה.
Anonymous

למלוכלכלת הי

אל תרגישי כל כך רע עם עצמך.אם לא יהיו לך בולמוסים,לא תצטרכי לפחד להשמין.את צריכה לנסות לאכול מסודר יותר. אני מציעה לך מנסיון שלי,לא לבשל תקופת מה עוגות ודברים כאלו נורא מגרים שיגרמו לך להתעורר באצמע הלילה ולאכול מהם בכמויות כאלו.אני מציעה לך להכין לך ארוחות מראש,ולהקפיד לנסות לאכול בוקר צהרים וערב.ככה את כן אוכלת,אוכל טעים,אין לך ה"גירויים" לקום ולזלול,לפצות את עצמך על זה שאת לא מתירה לעצמך לאכול אוכל ממש טעים.מבינה? את יודעת..אני במשך תקופה ארוכה הייתי מתעוררת כל לילה וזוללת.הייתי מעירה את המשפחה שלי,הייתי מרגישה נורא כי הרגשתי שאני לא מצליחה לשלוט בזה.הפתרון הוא לא להקיא,אלא -לאכול ארוחת ערב שתשביע אותך ואז לא יהיה לך את "השעון בטן" שמעיר אותך ואומר לך ללכת למטבח ולדחוס לעצמך כמויות שאחר כך את מרגישה עימן רע נורא. אני יודעת שזה קשה,אבל תאמיני לי שיהיה לך יותר קל ככה. נהיה בקשר, בי בינתיים מיטל
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר