תגידו, זה נראה לכם נורמלי-

שאני גומרת את כל האוכל בבית? אני עושה חיפוש שיטתי על הארונות, היום מצאתי עוגה ושתי חבילות טופי ואני אוכלת אותם עכשיו ליד המחשב, ז"א לא בדיוק אוכלת, לא משנה, העיקרון שאני מחסלת את כל האוכל ואי אפשר להחביא ממני כלום. במשפחה שלי שונאים אותי ולא מאמינים שאני עושה את זה לא בכוונה! מה לעשות? נמאס לי כבר שכולם שונאים אותי אוף. אפילו המשפחה שלי שאמורה לאהוב אותי שונאים אותי בגלל הקטע של האוכל.
Anonymous

למלוכלכת

את יודעת..את חושבת ששונאים אותך אבל אני בטוחה שזה לא ככה.הבולמוס הזה שקורה לך עכשיו הוא כמו דבר לא נשלט ובגלל זה צריך לטפל בו.את עושה אותו בעאקבות סיבות מסוימות וצריך להבין למה. את רואה את עצמך כמגעילה בגלל הבליסה.רק את. את לא צריכה לעצתמך את זה .את לא מלוכלכלת,את לא פח -זבל,את אנושית.את בןאדם ואת לא צריכה להתעלל ככה בעצמך.לא מגיע לך. אם את רוצה לדבר, תכתבי לי,בסדר? בי בינתיים
Anonymous

למלוכלכת

קודם כל שישהיה לך יום טוב ומלא הפתעות. לא שונאים אותך יש לך בעיה והיא ניתנת לטיפול. אל תייסרי את עצמך גשי לקבלת טיפול. זה קשה אבל זה אפשרי מהכעס העצמי לא יצא לך חוץ מרע כלום, מנסיון, קבלת טיפול עוזרת ומאוד מועילה. וחוץ מזה תדעי שאנחנו כאן אוהבים אותך ומחבקים אותך חיבוק גדול
Anonymous

כן, אני בנאדם... חרא של בנאדם.

Anonymous
10:39 01-04-2001|%%posterlink.0%%

למלוכלכת

קודם כל שישהיה לך יום טוב ומלא הפתעות. לא שונאים אותך יש לך בעיה והיא ניתנת לטיפול. אל תייסרי את עצמך גשי לקבלת טיפול. זה קשה אבל זה אפשרי מהכעס העצמי לא יצא לך חוץ מרע כלום, מנסיון, קבלת טיפול עוזרת ומאוד מועילה. וחוץ מזה תדעי שאנחנו כאן אוהבים אותך ומחבקים אותך חיבוק גדול

רבקה

קודם כל.... שכחת לציין: הפתעות טובות! רק טובות! טפו טפו טפו חמסה חמסה..... חוצמזה תאמיני לי הם כן שונא6ים אותי לא שאני מנחשת- הם אומרים לי את זה! אנחנו משפחה בלי הרבה עקבות כמו שבוודאי ניחשת. ואין- לא נראה לי שאני אוכל לצאת מזה לעולם. יש לי יותר מדי בעיות. :(
Anonymous

למישהי ש...

רוצה לדבר על זה? תשלחי לי לכתובת האימייל שלי את מספר הטלפון שלך ואצור איתך קשר חיבוק ענק
Anonymous
10:43 01-04-2001|%%posterlink.0%%

כן, אני בנאדם... חרא של בנאדם.

למלוכלכת

אל תגידי על עצמך כאלה מילים מחלישות. את בחורה מקסימה ונהדרת. נכון יש לך בעיה אך אפשר לטפל בה זה לא סוף העולם. מה דעתך להחליף את השם לנקיה/טהורה, תתחילי את החיזוקים לעצמך מכאן. תזכרי זאנחנו כאן בשבילך המון אהבה
Anonymous
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר