כנראה אני בקופת החולים הכי מעאפנה בעולם

אני סובלת מהפרעות אכילה כבר 10 שנים, מה שנקרא הפרעת אכילה לא מוגדרת! החלטתי לפני שלושה שבועות שזהו, אני חייבת להיפטר מזה,קבעתי תור לרופאה דרך האתר של קופת החולים שלי, אחרי שאני לא ראיתי רופא כבר כ7 שנים מהחשש שיעלו עלי! אני מגיעה והמזכירה המפגרת אומרת לי שהיא לא רואה תור כזה ביומן,לא היום,לא מחר,לא אתמול ולא בכלל כשהיא מעבירה את הכרטיס קופה שלי! WTF היא לא רצתה אפילו לתת לי לחכות לראות אם אפשר להשחיל אותי בין התורים,ממש מעצבן זה גרם לי להרגיש כמו בפרסומות שרצות עכשיו של האנשים שמנסים להפעיל כל מיני אתרים או מוקדים טלפוניים ומרוב תסכול שוברים את המכשיר! זה מה שקורה שנותנים לטכנולוגיה לשלו בנו! ממש מעצבו,אני לא מתכוונת לקבוע תור חדש זה מה שבטוח!

מה נסגר איתך?

בגלל תקלה חד פעמית תמשיכי להעניש את עצמך? נדמה לי שהאינטרס להבריא הוא קודם כל שלך, לא? אבל אם כבר נגענו בעניין, אין לך מה ללכת לרופא כללי. לכי ישר למרכז לטיפול בהפרעות אכילה של הקופה שלך. יש מרכז כזה לכל הקופות. הזנחת מספיק שנים. אפשר להיפטר מהפרעות אכילה ולחיות חיים הרבה יותר טובים. זה לא קל, אבל זה מאוד שווה.

וואי כמה שאני מבינה אותך

אני לחלוטין מבינה אותך, לא אהבתי את התגובה שקיבלת,אבל לא אטרח אפילו להסביר למה כי זה לא שווה את זה! לגבי המצב, תראי ככה זה בקופות חולים היום ובכל המקומות בהם נותנים שירות- כשיש יותר מידי התערבות של מחשבים וטכנולוגיה זה מה שקורה! כמו שכתבת לגבי הפרסומת,זה באמת ככה אנשים מרגישים שבא להם לשבור את המחשב והטלפונים,בגלל תחושת הבדד שיש להם מהמצב,זה מכעיס מאוד! חבל שאם בנק השכיל להבין את החשיבות שביחס אישי מאדם אחד שמכיר אותנו קופות החולים לא! לגבי שאר הדברים, פשוט תקבעי כפי שהמנהל הציע לך תור ישירות למרפאת הפרעות אכילה,דרך הטלפון ואל תסתמכי על אתרים ותלכי,לא שווה בגלל פקידת קבלה או וואט אבר להיות חולה! את רוצה להחלים בשביל עצמך הרי לא?

gogo

תעברי קופה ומיד.לקח לי 6 שנים להבין....
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר