למריוס זכריה> כנס

אתה במקרה מעביר שיעורים גם בירושלים או קבוצות תמיכה לבנות עם הפרעות אכילה?

שלום לך

אני תל-אביבי... בכל מקרה, אם יש משהו שאני יכול לעזור, את יכולה ליצור אתי קשר בדוא"ל mail@marius.co.il. מריוס

אני פשוט צריכה עזרה.לצאת מהמצב הזה

זה כנראה יותר מדי מסובך להתכתב על זה במייל לא?קראת את הבעיה שלי?זה כתוב ממש כאן מתחת לשם מיואשת..אם תוכל לעזור לי פגישות או יעוץ אשמח מאד!אני ממש רוצה לצאת מזה רק לא יכולה!!

תשובה

שריתוש, אני מסכים אתך שאת צריכה יותר מהתכתבות. ואת צריכה מישהו בירושלים, כי אני מבין ששם את גרה. בת כמה את? האם היית כבר באיזו שהיא מסגרת טיפולית? מריוס

הייתי אצל דיאטנית לפני שנתיים בערך

יש לי בעיקרון פסיכולוגית אמרתי לה שהיה לי הפרעות אכילה בגלל קושי מסוים ועכשיו זה הסתדר.אני פשוט חוששת להגיד לה את האמת.מה העשה? הלכתי גם על דעת עצמי לדיאטנית מהקופה והיא לא כ"כ עזרה לי.

אני מבין את הקושי, אבל זה הפתרון שלך: לדבר איתה על זה...

תגידי, לא מוזר לך ללכת לפסיכולוגית, לא לשתף אותה בבעיה כל כך מרכזית, ואז לפגוש מטפל אחר, ולומר את זה לו? לא עדיף שתגידי לה?... מי כמוה יכול להבין אותך? ממש ממש חשוב שתגידי לה, ואם קשה לך, תגידי לה כך: "יש לי משהו לשתף, אבל נורא קשה לי. אולי את יכולה לעזור לי להוציא את זה?" דיאטנית, אגב, שאין לה התמחות בהפרעות אכילה, לא יכולה לדעתי לעזור לך במצבך. אם אני טועה, אשמח שיתקנו אותי. מריוס

לשריתוש היקרה

שיתוף המטפלת הפסיכולוגית שלך בבעיית האכילה הוא קריטי ! היא חייבת לדעת שיש נושא מאד משמעותי בחייך שלא מדובר בחדר הטיפול. כמו כן, דיאטנית מומחית לטיפול בהפרעות אכילה היא הכתובת. ישנם מרכזים בקופות החולים או במקומות פרטיים. במידה ונפגשת עם דיאטנית וזה לא עזר, צריך לבדוק האם היא היתה מומחית, האם שיתפת אותה בכל מה שנעשה עם האכילה שלך והאם התמדת לבוא לפגישות. בכל מקרה, לא להתייאש, נסי להיעזר בפסיכולוגית, זוהי התחלה מצויינת ותחשבו ביחד למי לפנות בנושא התזונה. שיווי משקל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר