יש לי הפרעת אכילה?

היי אני תמיד היתי מלאה ניסיתי דיאטות ללא הצלחה שבסופם תמיד נשברתי ולא הצלחתי להוריד את המשקל..אני 1.60 שקלתי בעבר 77 היום אני שוקלת 65 עשיתי דיאטה בריאה מבוקרת התאמנתי במכון כושר וכעת שמתי לב שהפסקתי לקבל מחזור ויש לי נשירה מטורפת..שמתי לב שהתיאבון שלי קטן אבל לפעמים יש לי התקפים כאלה שאני דוחפת כל דבר לפה ללא שליטה מתוק מלוח הכל ביחד אין לי אכילה מבוקרת כמו בדיאטה עצמה שעשיתי.. שמתי לב גם שלאחר כל ארוחה מסודרת של הדיאטה עצמה(כי אני ממשיכה בדיאטה) אני מרגישה רעע כאילו זה יותר מדי מה שאכלתי ומרגישה בחילות מטורפות ומבואסת על עצמי...אני לא יודעת מה יש לי..מישהו יכול לעזור לי? אני רוצה לציין שכאשר יש לי את ההתקפי זלילה האלה שהם קוראים פעם ב..אני לא אוכלת ממתקים וכאלה אני פשוט מנשנשת איזה קציצה או קטוג' או יוגורט או איזה פרוסת פסטרמה אבל הכל ביחד כזה בלי להבדיל..הכל כמובן אחוזי שומן נמוכים אבל כאילו זאת לא אני כאילו משהו נכנס בי כשאני מתחילה לזלול ולא בשליטתי זה מוזר ומלחיץ.. אז תודה לכל מי שיענה.. אני בצבא ואין לי מושג למי לפנות..כי אני לא אנורקסית או בולמית והמשקל שלי עוד לא תקין יש לי עוד כמה קילוגרמים להוריד אז אני לא יודעת מה לעשות..

אולי להפסיק לעשות דיאטות ?

משהי יקרה - כל פעם את עושה דיאטה - וכל פעם שוב עולה במשקל. אולי הגיע הזמן להפסיק לעשות דיאטות ? הגוף שלך שלא מסוגל לעמוד במשטר הנוראי שאת כופה עליו, מדי פעם מצליח ל"נצח" והביא אותך לידי בולמוס, אחד מידי פעם, כדי להשיב לעצמו את מה שאת לא מספקת לו באופן קבוע. כמה זמן אפשר להיות במלחמה? - וכבר נושר לך השיער וכבר.. הסיכון שאת לוקחת הוא גדול מידי - גם לגוף, אך הרבה יותר מכך לנפש. הדרך להפרעת אכילה ממשית ומסוכנת היא מאוד קלה, אנחנו אפילו לא מבחינים בה, ופתאום אנחנו שם, והשליטה כבר ממש לא אצלנו. את לא רוצה את זה - זו אחת המחלות הנפשיות הנוראות האיומות ביותר שיש. תזיני את הגוף שלך במידה מספקת, ולא יהיו בולמוסים, ולא תהיינה עליות במשקל, ותפסיק הנשירה בשיער - ההרזיה האמיתית היא דרך האוכל - השפוי, הטעים, המשביע. אור ואהבה, נועה

את מתארת התקפי זלילה בילתי נשלטים, ולכן לא יכול להיות שהדיאטה שלך מאוזנת

כאשר הדיאטה באמת מאוזנת, תופעות כאלה מתרחשות באופן נדיר. את צריכה עזרה מדיאטנית, שתוכל לעזור לך לבנות תפריט מאוזן. את יכולה לנסות לפנות לדיאטנית דרך הצבא, או לפנות באופן פרטי. שיווי משקל

הפרעות אכילה מתחילות בקטנה, הגוף מסמן לנו שמשהו השתנה גם בגוף וגם בתודעה .

כולן מתחילות מהפרעת אכילה פשוטה, אם זה רצון לרדת במשקל, אם זה בקשה פשוטה לשנות הכיף מסויים בגוף. אך משהו השתבש בדרך ובקשה פשוטה זו הפכה להפרעת אכילה , אם אנו ממשיכים הלאה, זה מסתבך, ומסתבך..... לקח לי זמן-- היום אני אחרי הסיוט הזה היום אני עוזרת לבנות ולבנים לצאת מהסיוט, מי שלא עבר את הסיוט בעצמו אני מניחה שיתקשה להבין..... תאמינו לי אפשר לצאת מזה. אשמח לדבר עם כל אחת ואחד מכם, לתת תקווה. זה אפשרי, עם סיוע קבוע ותמיכה קבועה. ויש שעברים זאת גם ללא תמיכה קבועה אנא מכן ומכם לא להתיאש ... אפשר לנצח את המקום הנורא הזה!!!! מי שרוצה להתקשר - 054-7998799
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר