כל כך הרבה שאלות ו-0 תשובות.

יש לי כל כך הרבה שאלות, כל כך הרבה דברים על הלב... אין לי למי לפנות אפילו חברות לא יכולות לעזור... אחד הדברים הפחות חשובים... זה התזונה שלי....יוצא שאני כמעט לא אוכלת ביום..כל בוקר אני פותחת עם קורנפלקס ונס ובמשך היום אני כמעט לא אוכלת..... לפעמים בשעה 12 1 אני מכינה לעצמי לאכול מהשהו קל טוסט ואתמול אכלתי צ'יפס וזהו... אבל היום קמתי בכאבי ראש חזקים מה שקורה כבר פעמים השבוע,בנוסף לא ישנתי כל הלילה,ופשוט לא היה לי חשק לאכול כלום... אני לא יודעת מה יש לי.... עזרו לי בבקשה.

תגובה למורן

הי מורן. קראתי את שכתבת ונשבר לי הלב. את מוזמנת לכתוב אלי.הבדידות שלך נגעה לליבי ואני בטוחה שאפשר לעזור לך. שמרי נפשך.

יש לי כל כך הרבה שאלות, כל כך הרבה דברים על הלב... אין לי למי לפנות אפילו חברות לא יכולות לעזור... אחד הדברים הפחות חשובים... זה התזונה שלי....יוצא שאני כמעט לא אוכלת ביום..כל בוקר אני פותחת עם קורנפלקס ונס ובמשך היום אני כמעט לא אוכלת..... לפעמים בשעה 12 1 אני מכינה לעצמי לאכול מהשהו קל טוסט ואתמול אכלתי צ'יפס וזהו... אבל היום קמתי בכאבי ראש חזקים מה שקורה כבר פעמים השבוע,בנוסף לא ישנתי כל הלילה,ופשוט לא היה לי חשק לאכול כלום... אני לא יודעת מה יש לי.... עזרו לי בבקשה.

שלום מורן, בת כמה את? האם ירדת במשקל בתקופה שאת מתארת? אם כן, כמה?

כן אבל לא משהו עקרוני 3 קילו מקסימום.

זה התחיל לא מזמן...בשבוע האחרון...

את מוכרחה לאכול יותר!

את חייבת להכריח את עצמך לאכול,גם אם את לא מרגישה תחושת רעב,או שסתם אין לך חשק. אכילה מזינה תעזור לך לתפקד יותר טוב ביום יום. יש אנשים שלוקחים סתם כמויות של כדורי ויטמינים, ואותם אנשים לא מבינים שאת אותם הויטמינים החיוניים, יש באוכל שאנו אוכלים.

כן אבל לא משהו עקרוני 3 קילו מקסימום.

זה התחיל לא מזמן...בשבוע האחרון...

3 ק"ג בשבוע זו ירידה מאוד מהירה שללא ספק גורמת נזק גופני, במיוחד אם קצב הירידה הזה ממשיך.

אני שוב שואלת בת כמה את? ומה הנתונים שלך - גובה ומשקל. שיווי משקל

אני בת 18

מטר 65 ונודדת בין המשקל 55 ל-60

משקלך תקין, ולכן הירידה שאת מתארת

היא באמת לא רצויה. כדאי להבין למה האכילה שלך הפכה להיות כל כך לא מסודרת, ומועטה. אם קשה לך לבד לחזור לאכילה נורמלית, שבה המשקל שלך נשמר ולא נמצא בירידה, אולי כדאי שתפני לדיאטנית שתוכל לסייע. את בגיל שהוא עדיין קריטי מבחינה התפתחותית, ולכן אין מקום לירידות בילתי רצויות במשקל. שיווי שמקל.

אין לי מושג למה זה ככה..

אולי מפני שזו תקופה שאני עוברת לפני הגיוס וכל זה..אבל זה נראה לי לא קשור. בפעם האחרונה שפניתי לרופאה שלי היא אמרה שאין צורך לפנות לדיאטנית. לכן אני לא יודעת מה לעשות.... הירידה במשקל לא ממש נכרת לעיין רק מעט.ככה שאולי זה לא קריטי?

3 ק"ג בשבוע זה כ- 5% ממשקלך , אם תמשיכי בקצב הזה את בבעיה. אני חושבת שכדאי להתעקש להפניה לדיאטנית

אוקי..אני אפנה...לרופאה...

תודה רבה... העדכן אותכם.

תודה

כל בוקר תשתי איך שאת קמה ליטר וחצי מים,ורק אחרי שעה הקורנפלקס,תאכלי הרבה ירקות מכל סוג

ושני פרות,בננה תפוח, הראש בטוח לא יכאב מחוסר אוכל

ל-demon25, נא לא לתת המלצות לגבי מה כן ומה לא לאכול!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

את/ה נותן/ת המלצות לבנות הפורום שאינן תורמות ואינן בונות אלא הורסות. בהמשך הודעותיך יימחקו אלא אם תעדן ותזהר בהמלצות. שיווי משקל.

הגעת לפורום הנכון

מנסיון של 17 שנים בתוך הפרעות אכילה אנורקסיה ,בולמיה אשפוזים ומה שלא תרצי מה שאת מתארת מאוד תואם להפרעות אכילה גם מנסיון אישי שלי וגם מהכרות שלי המון בנות עם הפרעות אכילה . אשמח לעזור לך ככל שתרצי יש לי המון ידע וניסיון אישי לצערי רב מאוד. שלך טלי
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר