שלום לכולם...

אני חדשה כאן ודי מוזר האמת. הסיבה שהחלטתי לכתוב היא שבמקרה שמתי לב שממש באזור החודש הזה אני "חוגגת" 11 שנה לבולמיה שלי. אני כותבת ולא מאמינה. אני אוכלת ומקיאה 11 שנים. הייתה לי הפסקה אחת למשך כמעט חצי שנה, אבל זה היה כל כך מזמן ואני אפילו לא זוכרת מה הביא אותי לזה ומה גרם לי לחזור להקיא. אני מנהלת חיים מאוד טובים מבחוץ, עבודה יוקרתית, משפחה טובה, אני מחוזרת מאוד. אבל האמת? אני מרגישה שאני מקולקלת. שאני דפוקה, שאני פגם בייצור. נראה לכן הגיוני שאני לא מפסיקה להקיא במשך 11 שנים? אפילו אני לא מאמינה לזה. אני מתאמנת בחדר כושר ומנסה להקפיד מאוד על תזונה הגיונית ובריאה (עד הבולמוס), אבל פשוט לא מצליחה לאהוב את הגוף שלי, אני עסוקה תדירות במחשבה על איזה ניתוח פלסטי אני אעשה וכמה נהדר אני אראה אחריו (לא עשיתי אף ניתוח בנתיים). בגדול? נראה לי שאני חסרת תקנה. נראה לי שאחרי 11 שנים כבר שום דבר לא יציל אותי, בטח שלא אני. איבדתי אמונה? כנראה. ולא בצדק? אני בת 25, אני חולמת על זוגיות מאושרת אבל מזכירה לעצמי שאני רקובה מבפנים. מה דעתכן נשים יקרות? יש לי עוד סיכוי להינצל? הבולמית.

בוקר טוב

היי ולשאלתך - בטח שיש סיכוי לצאת מזה אני יצאתי מאנורקסיה גם את יכולה את בטיפול???? זה אחד הדברים העיקריים שיעזרו לך לדעתי... לגבי מה שאת כותבת ... על אף אחת לא נראה שהיא מקיאה, כולן מפגינות כלפי חוץ משהו שונה לחלוטין.. אלה החסרונות של הבולמיה ... אנשים יכולים לא להבחין שאת בולמית לעומת אנורקסיה. ולי עזרה הסביבה גם שהבחינה שאני מתדרדרת... עצתי לך היא לתת לעצמך להיחשף בפני מישהו, לספר לו, מישהו מהמשפחה שיתמוך כי המחלה הזאת צריכה תמיכה כדי לצאת מזה ... אחד הסימפטומים של המחלה זה הלבד הזה שבמחלה והפחד מהחשפות בפני אנשים ואת צריכה להתגבר על זה. ותחליטי שדי כבר אחרי 17 שנה מגיע לך לחיות כי אני יודעת שבצל המחלה אלו לא חיים... ממליצה לך על טיפול ... תפני לקופת החולים שלך או למוסדות מיוחדים שמטפלים בכך... ותזכרי שבעצמם הכל תלוי בך ..

אני מחזקת את התגובה שקיבלת. אפשר גם אחרי 11 שנה לצאת מזה עם טיפול מתאים.

השאלה מה זה טיפול מתאים?

פסיכולוג? תזונאי? אני יכולה להגיד שכבר ניסיתי את כל סוגי הטיפולים חוץ מאישפוז, וכלום לא עזר. משלושה פסיכולוגים שונים דרך היפנוזה ועד דיקור סיני. כלום. מה עוד? לאשפז את עצמי? מה? אתן יכולות לתאר לעצמכן את חוסר האמונה וחוסר האונים שאני מרגישה? כאילו זה כבר חסר תקנה.

"הטיפול המתאים" משתנה מאחד לשני, את צריכה לעבור הערכה ע"י צוות מקצועי שמתמחה בטיפול בהפרעות אכילה

אני בטוחה שיוכלו לתת לך המלצות מעשיות לגבי סוג הטיפול שיכול לעזור לך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
הפרעות אכילה
בחר
בחר