קורס עזרה ראשונה לתינוקות וילדים

שלום, רציתי לדעת איפה אפשר לעבור קורס החייאת תינוקות? האם ארגון בטרם מעביר הדרכות כאלה? אם כן, איפה? תודה

קורס החיאה לילדים

שלום רב, ארגון בטרם אינו עוסק בהעברת קורסים מקצועיים. החזון של ארגון בטרם הינו: "עולם בטוח לילדים", היעד הינו: "הפחתת היפגעות ילדים בישראל ב- 30% עד לשנת 2010". הארגון פועל לייזום פרויקטים והקמת תשתיות ארוכות טווח, תוך שימוש מושכל במגוון אסטרטגיות מניעה ושימת דגש על שיתופי פעולה עם הגופים הפועלים בנושא בתחום התמחותם הספציפי. קורס החיאה ניתן לעבור במסגרת מגן דוד אדום (מד"א), ישנם מתנ"סים שמעבירים קורסים כאלו (תוכלי לבדוק ברשות המקומית שלך או בתחנת טיפת חלב). באתר האינטרנט של משרד הבריאות קיים הסבר מלווה בתמונות (מצורף הקישור). בברכה, בעז סגל צוות ארגון בטרם אתר ארגון בטרם מתעדכן באופן שוטף

קורס החייאה של מד"א בטיפת חלב: מומלץ!!!!

הייתי בקורס החייאה של מד"א בסניף טיפת חלב שלי. והוא מומלץ ביותר!!!!! כדאי לבדוק ולהירשם כמה שיותר מהר. בהצלחה

מעולה, אני מצטרפת להמלצות שקבלתי עם הקורס של מלער קורס עזרה ראשונה לתינוקות. מקצועיים ברמות כי זה הקורס השלישי שאני לוקחת אצלהם, מקסימים ומקצועיים ברמות ועם ידע אפילו מעבר למה שמלמד מה שרק מעשיר את ההבנה בחיי היקר לנו ביותר

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר