ישיבת שלושה ילדים קטנים ברכב

שלום, יש לי שלושה ילדים בגילאים חמש וחצי, שלוש ושנה. את הקטן אני צריכה להעביר לכיסא תינוק בקרוב ואני רוצה לדעת מה הדרך הכי טובה להושיב אותם. מאחר ואני לא יכולה להכניס למושב האחורי שני כסאות ובוסטר אחד הילדים יצטרך לשבת מקדימה (כמובן שהכרית אוויר מבוטלת) את מי הכי בטוח להושיב ליידי? תודה

הסעת שלושה ילדים ברכב

שלום לך! המלצת ארגון 'בטרם' היא להמשיך ולהסיע את הילדים במושב האחורי עד גיל 13. זאת כיוון שמרבית התאונות כוללות את חזית הרכב. כמו כן, מנסיוני כיועצת מוסמכת להתקנת מושבי בטיחות, ברוב הרכבים ניתן להתקין 2 מושבי בטיחות ובוסטר, גם אם לא בצורה הנוחה ביותר. בנוסף, אולי כדאי לשקול רכישה של בוסטר ו/או מושבי בטיחות הצרים ביותר שקיימים בשוק. במידה ולמרות כל האמור לעיל אתם מחליטים להסיע את אחד הילדים במושב הקדמי, המלצתנו היא להקפיד על ההנחיות הבאות: 1) להרחיק את מושב הרכב אחורנית עד כמה שניתן. 2) עדיף להושיב את הילד עם מושב הבטיחות מלפנים, במידה והכרית לא פועלת. במידה והיא כן פועלת, רק אז עדיף להושיב את הילדה בת ה 5. העדפת הילד עם מושב הבטיחות היא שישיבה שגם מושב הבטיחות מעוגן לרכב (בניגוד לבוסטר) וגם הילד קשור בצורה טובה יותר למושב הבטיחות. לשאלות והבהרות נוספות, אני מזמינה אותך לפנות טלפונית למוקד המומחים שלנו, בטלפון: 03-9263111 בברכה, פזית, צוות מומחי 'בטרם'

אני חושב שהכי בטוח - כמובן בגילאים יותר מאוחרים - זה הסעה מסודרת

ידעתם שחברת הסעות שמסיעה ילדים מחוייבת להוריד כל ילד ולהעלות אותו רק מקדימה? וידעתם שהנהג והחברה צריכים להיות עם רישיון מיוחד להסעת ילדים? יש הנחיות בטיחות של ממש, מפורטות ומוסברות לכל העניינים האלה, אז אני חושב שלילדים יש מענה בטוח ולהורים יש שקט כשהם שולחים את הילדים לבית הספר בהסעה מאורגנת (כמו החברות האלה: http://www.d.co.il/h-c870-e0-p0-l0/). ולפחות בגילאים הללו יש שקט מהבחינה הזו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר