תרומה לארגון בטרם דרך רשת חנויות שילב - לתשומת לבכם!

קניתי היום דבר מה בחנות של שילב. בקופה שאלו אותי האם אסכים לתרום 3 שקלים לארגון בטרם. משהסכמתי, קיבלתי מעין סימניה שחתומים עליה שילב וארגון בטרם גם יחד, שכותרתה "נסיעה בטוחה ברכב". על גבי הסימניה ישנו קיצור ההנחיות לגבי רתימת תינוקות וילדים ברכב. וכך רשום שם: "תינוק עד גיל שנה חגור במושב בטיחות נגד כיוון הנסיעה" "פעוט מגיל שנה ועד גיל ארבע חגור במושב בטיחות עם כיוון הנסיעה". לא מצויינת בשום מקום על גבי הסימניה מגבלת המשקל (ילד בן יותר משנה ששוקל פחות מתשעה קילו ירתם נגד כיוון הנסיעה). אלא אם שונו ההנחיות, נראה לי שזה מעט בעייתי לחלק לאלפי הורים, משהו שארגונכם המכובד חתום עליו ושהוא מטעה בנושא בטיחותי חשוב.

תרומה לארגון בטרם - ובטיחות ילדים ברכב

שלום מירב. ראשית, תודה על פנייתך, תודה על תשומת הלב ותודה על כי תרמת לארגון 'בטרם'. בסימניה שקיבלת מחברת שילב ניסינו לתמצת את עיקרי ההנחיות לגבי חגירת תינוקות וילדים ברכב בצורה בטוחה. מטבע הדברים, קשה היה במקום קצר כל-כך להיכנס לעומק ההמלצות. מכיוון שמנסיוננו עולה כי קיימת טעות, יחסית נפוצה, של הורים שהופכים את התינוק לישיבה עם כיוון הנסיעה לפני גיל שנה. לכן הוחלט להדגיש נושא זה. יחד עם זאת, נשקול את הערתך בפרסומים הבאים שלנו. שוב תודה מקרב לב, מיכל

רציתי להוסיף

שבשילב מוכרים גם אביזר להלביש מעל לחגורת בטיחות - גם לנשים בהריון, וגם - אביזר שונה - "מרפדים" להלביש מעל לחגורות הבטיחות של הילדים. בסדנת התקנה שלכם נאמר לי שאסור לשים דברים כאלו על חגורת הבטיחות. אנא בררו למה שילב ממשיכים למכור את זה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר