כיצד לסגור את היציאה למרפסת?

שלום יש לי בעיה עם בני בן השנה ו-8 חודשים אנחנו גרים בקומה רביעית ומהסלון יש לנו יציאה למרפסת שמש ביציאה למרפסת יש דלת זכוכית כבדה שניתן גם לנעול אותה ובנוסף יש לנו רשת נגד יתושים בימים חמים אלו כשאני רוצה להשאיר את דלת המרפסת פתוחה, כדי שיכנס אויר- אני נתקלת בבעיה. בני פותח ומזיז את רשת היתושים ללא כל בעיה ו"בורח" למרפסת ללא רשות יש לציין שכל הזמן אנחנו חוזרים על המנטרה שאסור לצאת למרפסת לבד. אבל כיוון שיש לי עוד תינוקת, אני לא יכולה ב-100% לשים עליו עין כל הזמן כדי שלא יברח לי לשם ניסיתי למצוא איזה אביזר שיעזור לי לנעול את רשת היתושים וככה הוא לא יוכל להזיזה- אבל לא מצאתי אם עוד מישהו מכיר את הבעיה ויש לו פתרון אשמח מאוד לשמוע וללמוד תודה רונית

מחסומים

שלום ותודה על פנייתך במקרא זה כדאי לבדוק את האפשרות להשתמש במוצרים להגבלת פתיחת חלונות (למניעת נפילה) יכול להיות ישהיה ניתן לעשות שימוש בהם גם במקרא זה. בברכה איילת, צוות מומחי בטרם http://www.beterem.org/download/files/מוצרים_למניעת_נפילות_מחלונות_2332-03_07.01.07.pdf

אמנם מאוחר אבל אולי יעזור

גרנו פעם בדירה שבה השארנו דלת אחת בלי מנעול למקרה שניתקע). הזמנו מוט ברזל (יכול להיות גם מעץ) בדיוק באורך של ה"חריץ" שנשאר בדלת למטה (במסילות) וכך כשסגרנו את הדלת, הכנסנו את המוט לחריץ שנשאר ואי אפשר היה לפתוח את הדלת. (לפעמים צריך להחליף את הכיוון של הדלתות מימין לשמאל). אבל - בלי שום קשר - אם הדירה שלכם, ממליצה מאוד להגביה את המעקה במרפסת. לפעמים את יושבת בחוץ עם הילדים ופתאום יש טלפון או אחד הילדים מקיא - אי אפשר לשמור עליהם כל הזמן במרפסת. אצלנו בבית הגבהנו את המעקה בעוד מטר לפחות כך שגם אם הם מטפסים לגדר (והם עושים את זה בקלות ע"י גרירת שולחנות וכסאות) הם לא יכולים לעבור את המעקה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר