מושב בטיחות לילד בן 8 חודשים

הייתי ביום ההתקנות ביום שישי האחרון. ראשית ברצוני להודות לכל הצוות. כעת יש לי שאלה. התקינו עבורי כסא בטיחות לבני בן ה- 8 חודשים נגד כיוון הנסיעה. בהתחלה המתקינים רצו לשים מגבת מגולגלת, אולם אז אמרו להם שאין צורך - שתינוק בגיל כזה יכול לשבת גם בזוית 30 מעלות, וכל המושב כרגע מאפשר לו "לשכב" בזוית 30 מעלות (כלומר די זקוף). השאלות שלי: 1. האם אכן הוא יכול לשבת "זקוף" בזוית 30 מעלות? 2. מה הסיבה שבד"כ צריך 45 מעלות ושבגיל כזה אפשר לשבת זקוף יותר - 30 מעלות? האם זה בגלל שתינוק קטן לא מושיבים, ותינוק גדול יותר יכול לשבת? 3. הבן שלי לפעמים מנסה להתיישב ומושך את עצמו קדימה כך שהראש שלו לא נשען על המושב. האם בעת עצירת פתאום אין סכנה שהוא יקבל מכה בראש מהמושב ? 4. כשהוא נרדם הראש שלו "נופל" לצד - מה ניתן לעשות כדי למנוע זאת? ושאלה אחרת - לבתי בת הארבע יש אופניים חדשים. מתי היא אמורה לחבוש קסדה - האם בנסיעה במרפסת בבית? בשדרה (אין מכוניות)? בגינה? תודה מראש, נעה

מושב בטיחות לילד בן 8 חודשים וקסדה בעת רכיבה על אופניים

נעה שלום ותודה על תגובתך ושאלותייך את אכן צודקת - זוית ההצבה של מושב הבטיחות אכן קשורה לגיל ולהתפתחות הילד, ומכיוון שבגיל זה הילדים כבר יושבים ברובם, ניתן להושיבם בזוית של 30 מעלות לגבי נסיונות ההתישבות של הילד - כדאי לוודא שחגורת הבטיחות שלו אכן מהודקת כראוי על גופו (מרווח של אצבע אחת) - כך שהוא לא יוכל להתיישב. לגבי הקסדה - על פי החוק בכל רכיבה על אופניים יש לחבוש קסדה בברכה אודי צוות מומחי בטרם
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר