כסא בטיחות לגיל שנה-הסבר פעם אחת ולתמיד

אנא סדרו לי את העניינים אחת ולתמיד: תינוק שהוא עד 9 ק"ג צריך לשבת בסל קל כנגד כיוון הנסיעה, נכון? תינוק בגיל שנה ומעל 9 ק"ג - יכול לעבור לכסא בטיחות עם כיוון הנסיעה, נכון? תינוק בגיל שנה אבל פחות מ-9 ק"ג - יכול להישאר בסל קל, כנג כיוון הנסיעה, נכון? תינוק שהוא מעל 9 ק"ג אך עדיין לא בן שנה - חייב לעבור לכסא בטיחות שמתאים למעל 9 ק"ג אך ניתן לעיגון כנגד כיוון הנסיעה, נכון? תודה מראש

פעם אחת ולתמיד

הקישור באתר בטרם הכי מוסבר בעולם תיכנס לכותרת נסיעה בטוחה לאחר מכן תת כותרת עד גיל שנה יש את כל החומר הכי פשוט ומובן . צריך לצאת בסיסמה אין כמו בטרם לילדים שלנו. דבר חשוב בנוסף תמיד לקרוא ולהבין את הוראות יצרן מושב הבטיחות,כי יש התיחסות לדברים חשובים נוספים כדוגמאת גובה הפעוט ,אופן הרכבת המושב ויש עוד דברים חשובים מאוד . תרצה עזרה נוספת אשמח לעזור.

כסא בטיחות לגיל שנה - הסבר לשאלת השאלות

היי דידי, את צודקת, זה נשמע כמו מבחן פסיכומטרי... הכלל שעושה סדר בכל הוא מאוד פשוט: תינוק, עד גיל שנה ו- 9 ק"ג צריך לשבת במושב בטיחות (סל קל או מושב משולב) נגד כיוון הנסיעה. שני התנאים, גיל ומשקל חייבים להתקיים. לפי הכלל הזה, תינוק שהוא עד 9 ק"ג צריך לשבת בסל קל כנגד כיוון הנסיעה, נכון! תינוק בגיל שנה ומעל 9 ק"ג - יכול לעבור לכסא בטיחות עם כיוון הנסיעה, נכון! תינוק בגיל שנה אבל פחות מ-9 ק"ג - כתבת 'יכול להישאר' אבל צריך להיות חייב להישאר בסל קל, כנגד כיוון הנסיעה. תינוק שהוא מעל 9 ק"ג אך עדיין לא בן שנה - חייב לעבור לכסא בטיחות שמתאים למעל 9 ק"ג אך ניתן לעיגון כנגד כיוון הנסיעה, נכון? נכון! ישנם סלקלים שמותאמים מעל למשקל 9 ק"ג, ואז אין צורך להעביר את התינוק לכסא בטיחות אחר, וישנם מושבים משולבים (כאלה שמותאמים לשמש גנד כיוון הנסיעה עד משקל מסוים ועם כיוון הנסיעה החל ממשקל מסוים), והם יכולים לשמש במקרים של תינוק שעבר את המשקל של 9 ק"ג, אבל עדיין לא בן שנה, כמובן - נגד כיוון הנסיעה. בברכה, שירה. ארגון בטרם לבטיחות ילדים.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר