הגבהה מעקה מרפסת

יש לי ילד בן שנתיים ואני מתכננת להתקין סורגים בבית, אני רוצה גם להגביה את מעקה המרפסת, לאיזה גובה מומלץ? והאם אני צריכה רישון לתוספת כזו (אני גרה בבניין חדש ואף אחד לא עשה הגבהה)? תודה:-)

הגבההת מעקה מרפסת

שלום רב, לגבי היתר בניה - את צריכה לבדוק בעריה/מועצה באזור מגורייך. גובה מעקה מיזערי במרפסת הינו 105 ס"מ מתחתית המעקה. בגרמי מדרגות יש להתקין שערים בתחתית ובראש כל גרם מדרגות. מומלץ שער שאינו נפתח בלחץ (בשני הצדדים). יש להקפיד על שער שידי הילד לא תתפסנה בו כאשר פותחים אותו ושהילד לא יוכל לטפס עליו. יש להקפיד על מעקות תקינים: מתאים לת"י 1142. מעקות בעלי מוטות אנכיים או מלוחות מליא. מרווח בין שני אלמנטים במעקה - לא יותר מ-10 ס"מ. לא ניתן יהיה לטפס על המעקה החל מגובה של 10 ס"מ ועד 90 ס"מ מגובהו. מעקה במדרגות: המרווח במשולש שיוצרת מדרגה עם מעקה לא יעלה על 15 ס"מ. גובה מעקה - לפחות 90 ס"מ. בעל המקצוע שייצר עבורך את המעקה מחויב לעמוד בתקנים הנדרשים. מצורף קישור לאתר מכון התקנים. בברכה, בעז סגל צוות ארגון בטרם אתר ארגון בטרם מתעדכן באופן שוטף מוקד פניות הציבור של ארגון "בטרם", ימים א-ה, שעות 09:00-13:00, טלפון 03-9263111

הגובה המומלץ הוא 35 ס"מ, אנחנו עשינו הגבהה למרפסת בחברת זכוכית +

הי זה ממש תלוי באיזה גובה יש לך מעקה היום כיקרון יש לך כאן מאמר מומלץ על תקן מעקות בישראל. וכאן יש איזה דוגמא על מאחזי יד והגבעות.

ממליצים בחום על טריפלקס הגבהת מעקה עשינו אצלם ואנחנו ממש מרוצים

יופי של דיון יש פה - ממליץ על מעקות מברזל לצרכי בטיחות פה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בטיחות ילדים - "בטרם"
בחר
בחר