לכל מי שמתגייס בקרוב....ההודעה היא בשבילכם

אהלן צעירים וצעירות (אתם תשמעו את הכינוי הזה הרבה בזמן הקרוב. קודם כל אני רוצה לספר קצת על עצמי לפני שאני מדבר פה בפרהסיה...אני התגייסתי לפני 4 חודשים וכמוכם גם אני קיבלתי כל מיני רשימות שצריך לקנות לצבא..ובפרט הלכתי גם לקודש הקודשים של כל המתגייסים.."ריקושט" וביזבזתי שם לא מעט כסף, אז תרשו לי להזהיר אתכם: אל תקנו כלום! הצבא נותן לכם הכל. הצבא לא נותן לכם רק מדים וציוד צבאי שישרת אתכם נאמנות לאורך דרככם אלא הוא גם גוף אשר לוקח בנאדם סמרטוט מהאזרחות כמו שאני הייתי לפני 4 חודשים וכמו שלא נעים לי להגיד גם אתם, לוקח בנאדם ומחנך אותו ומעצב אותו להיות בנאדם ערכי ומיוחד יותר מכל מורה פוזלת שהייתה לכם באזרחות בכיתה יא...אני עברתי כל כך הרבה מכשולים ומבחנים מבחינת האישיות שלי, אני גיליתי שאני כבן אדם מסוגל לכל כך הרבה וכחייל אני יכול לעשות המון. אבל כל זה עוד רחוק ממכם.. בואו אני אתאר לכם קצת מה יהיה לכם בצו הראשון סבבה? אז ככה את ניפרדים מההורים שלכם ומהסבתא והאחות ויש הרבה צילומים ואולי קצת בכי..אתם רואים את השם שלכם על המסך האדום הגדול עם כל השמות וכמובן שכמו כל אבא טוב גם שלכם יצלם את המסך הזה..אין לי שמץ של מושג למה. אתם עולים לאוטובוס ומתחילים להבין למה אתם עומדים להכנס. מקבלים אתכם ג'ובניקיות שאומרות לכם לאן ללכת ומה לעשות, אתם נכנסים לתוך בניין גדול בתורים מסודרים שלא היו מביישים טקסים ממלכתיים, ומתחילים לתת פרטים, טביעות אצבעות, צילומי שיניים, זריקות, מקבלים חוגר ירוק ונוצץ ואם יתמזל מזלכם לא יקחו אתכם להיות תורני מטבח.. אתם מסיימים עם כל החרטא המשרדי הזה ועוברים למחלקות..מחלקים אותכם ל20 איש בערך אתם מקימים אוהל עם מיטות ומזרונים (תתפסו את המיטה הכי קיצונית, קרובה לפתח-זה כדאי) זה בתנאי שאתם מבלים את הלילה בבקום.. אם לא אתם עוברים לבסיס הטירונות שלכם ושם אתם מקבלים את הסגל שלכם והנהלים וכל השאר שאין לי כוח להסביר עכשיו אם יהיו פה אנשים רציניים אני אכתוב להם.. בכל מקרה, אני פונה עכשיו לכל האחים הקרביים שלי (לעתיד) שנמצאים פה..קודם כל כבוד! אני מחכה ומצפה שתבואו ותהיו לצידי חלק מאותם אזרחים למופת, באמת, שנותנים מעצמם ומוותרים על כל כך הרבה כדי לתת את המקסימום למדינה...עוד על קרבי אני יוסיף בהמשך,,עוד פעם לא עכשיו כי אין לי זמן... דרך אגב..אני עכשיו באימון מתקדם של חש"ן וזה אומר חיל השיריון, שזה בכלל סיפור בפני עצמו.. אז אם יש פה מישהו שמתגייס ב-27 (כמו חבר שלי) שרוצה מידע על הטירונות, יציאות, שבתות, נהלים, יריות, בחורות, מפקדים, או כל דבר אחר שיכתוב לי פה.. או כל אחד אחר שרוצה לרשום לי משהו אני אשמח יאללה ביי

עמית מה קורה אחי?

איך היה לך בטירונות והמקצועות? ומה המקצוע שלך? 188-כבוד ציף ציף ציף-ציפורי הטרף רשף 71-אימפריה

אנשים בשריון-כנסו...

אני מתגייס ב-27 לחודש לשריון ואני מעוניין בכל מידע לגבי הטירונות,יציאות,רמת הקושי,האנשים בחיל וכל מידע שיכול לעזור לי ולמתגייסים החדשים לשריון....תודה מראש.

אני עכשיו באימון מתקדם של שיריון...שאל מה שאתה רוצה

תירגע

אתה עדיין לא התחלת את הצמ"פ ינוב' 04 באיזה גדוד אתה בכלל?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר