עובדת חדר מבצעים אוויר

אם מישהי/מישהו יודע משהו על התפקיד, על הקורס,ההכשרה ובעיקר על היציאות..אני מאוד אשמח לשמוע. תודה!

עובדת מבצעים אוויר

התפקיד הוא תפקיד מעניין , קשה ומאתגר. העבודה היא בחדר המבצעים של הטייסת, הויא כוללת המון - כשבעצם השורה התחתונה היא ניהול יום טיסות ותפעול הזנקות. (אבל עושים הרבה יותר מזה..) קשה להסביר בכמה שורות מה בדיוק עושים, אבל צריך המון אחריות, יכולת עבודה בלחץ, חלוקת קשב וכו'. כמובן שחלק גדול מההנה מהתפקיד תלויה באופי שלך ובאיפה מוצבים בסופו של דבר (כמו בכל תפקיד בצבא..) האופי של המבצעים שונה ממקום למקום אבל סה"כ זה מאוד מענייןוייחודי. היציאות לא משהו בכלל - זה משתנה לפי כמות הפקמ"ציות. צריך שכל שבת תשאר מישהי ובדרך כלל יש בסביבות 3-4 פקמ"ציות בטייסת. הקורס הוא חודשיים בעובדה ואז מוצבים באחד מבסיסי חיל אוויר - בטייסות או במפי"כים.

אהלן.

תראי, בגדול התפקיד נחמד. בקשר ליציאות, את לא צריכה להתבאס מיציאות לא טובות במיוחד. אני לא יודע איך היציאות של ע"ח מבצעים, אבל אני יכול להגיד לך שבתפקיד שלי בתור פקח טיסה, עשיתי לא מעט חצאים (יציאה הביתה פעם בשבועיים), וזה לאו דווקא חרא. זה תלוי בעיקר באנשים שתשרתי איתם. היו לי אחלה חבר'ה במגדל, והשבתות היום ממש כיפיות. אני כרגע בקורס קצינים, בהשלמת פיקוח טיסה. מסיים עוד 3 שבועות. שיהיה בהצלחה!

עובדת חדר מבצעים אוויר

היי, תודה על התגובות, אבל ת'אמת שדי ביאסתם אותי..)= אני הבנתי ממישהי שהייתה בבסיס קרוב לבית, בסיס פתוח, שהשירות הסדיר הוא במשמרות, ושבת אחת ל4 (במידה ואנחנו באמת 4 פקמ"ציות, כמו שאמרת)..ככה שזה נשמע יותר טוב ממה שאמרתם... מה אתם אומרים?.. ועוד שאלה- מה מומלץ יותר, בסיס סגור או פתוח?

שם מנופח - תפקיד מעוולה!

אז כפי שכבר צוין כאן זהו השם החדש של הפקמצ"ית (פקידת המבצעים). התפקיד מאוד מעניין כמובן שתלוי גם איפה משרתים, בכל המקומות העבודה היא במשמרות. היציאות משתנות ממקום למקום. במקרה של טייסת - מדובר במגע שוטף עם טייסים ובמפי"כים העבודה טיפה שונה. התפקיד ממש מעניין (לפחות אותי), ולא הייתי מוכנה להחליף תפקיד ותאמינו לי אני כבר הרבה זמן בתפקיד ועברתי תקופות ממש קשות בחיל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר