שאלה חשובה לאלון או לכל מי שיכול לעזור

עברתי מיונים לקצונה ייעודית ואני מתגייס בדצמבר. לצערי אבא שלי נפטר לפני שבועיים ובצבא אמרו שמגיע לי ת"ש 3. השאלה היא אם אני אקבל את הת"ש הדבר יפגע לי במסלול כי קורס הקצינים הוא כידוע בבה"ד 1 ולפי מה שנאמר לי השרות בשנה הראשונה הוא קרוב לבית. האם לא יתנו לי לצאת לקורס קצינים בשנה הראשונה? כלומר אני לא אגיע בסוף למסלול הקצונה הייעודית למרות שעברתי את המיונים?

מה שאני ממליץ לעשות זה

לפנות במכתב ללשכת הגיוס ולפרט את מצבך החדש - ואת בקשותייך: האם את אכן צריכה את ההת"ש? האם המצב במשפחה מצריך את נוכחותך המוגברת בבית? אם כן: 1. האם תוכלי לוותר על ההת"ש לתקופת הקורס בלבד או שגם במהלכו תצטרכי להיות בבית? 2. האם תצטרכי לשרת קרוב לבית (בסיס פתוח) או בכל בסיס אחר שיאפשר לך נוכחות בבית רק לפי הת"ש 3 (חמשושים + אפטר)? אין ספק כי המצב בעייתי ולא בטוח שאכן תוכלי לשרת כקצינה - אבל זה תלוי בעיקר בכמה את תתעקשי לעניין - לכאן או לכאן. אני משתתף בצערך ומאחל לך בהצלחה.

הממ...

לפי מה שידוע לי במהלך קורסים (ובמיוחד בקק"צ) אתה למעשה מוותר על מרבית הקלות הת"ש שלך, יש כאן בפורום מש"קית ת"ש ואני מציע לך להמתין עד שהיא תגיע (כנראה בסופשבוע) בכדי לקבל ממנה תשובה יותר מוסמכת בכל מקרה תנחומי הכנים למשפחתך ואני משתתף בצערך אמיר
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר