הזעת יתר- עזרה!

שלום לכולם, יש לי שאלה דחופה אני בת 18(כיתה יב') כבר קבעו לי תאריך גיוס ואני צריכה רק לקבל את המנילה בכל אופן,שמתי לב שכאשר הרופא שאל אותי אם יש לי הזעת יתר רק ברגליים או בידיים אין לי הזעת יתר במקומות האלו ,אלה במקומות אחרים. בבית שחי, בגב(כאשר אני הולכת עם תיק גב שיוצר לי עומס על הגב) וגם בבטן.כנראה שבשבוע הקרוב אני אלך לבדיקות דם ויבדוק את העיניין יורת לעומק. ,היה אצלנו רופא מרפואה משלימה שבדק בעזרת מטוטלת אם יש הזעת יתר הוא אמר שניתוח לא יפתור את הבעיה ב100 אחוזים שמעתי שיש משחה לאיזור של בית שחי. מה קורה לגבי זה בצבא? מה עליי לעשות מכאן?(לארח שאני אקבל את התוצאות בדיקה) מקווה שתוכלו לעזור לי תודה מראש

הזעת יתר - יתרונות מול חסרונות

שלום טל, קודם כל העת יתר מטופלת בניתוח. הניתוח לא תמיד מצליח והוא עלול לגרום לתופעות אלו במקומות אחרים בעוד המקור לבעייה נפתר. במהלך הניתוח פוגעים בעצבים שאחראים על ההזעה במקומות שציינת. אני לא מציע לך להתעסק בשאלות של מה ההשלכות של עניין זה כל עוד לא התקבלה אבחנה רפואית לגבי עניין זה והמלצות. הדברים המתוארים לעיל הם מתוך ידע ולא מתוך הסמכה רפואית, כך שעליך להסתמך על הוראות רפואיות בלבד, של הרופא המכיר אותך ואת המקרה. במידה ותמצא בעייה עליך לשלוח את החומר הרפואי ללשכת הגיוס בהקדם האפשרי. לרוב לאחר הניתוח ממה שידוע לי יורד הפרופיל באופן זמני ל - 24 וחוזר לפרופיל שהיה לך לפני במידה ולא היו בעיות כלשהן. בהצלחה, אלון ל.

היי טל :)

אני רוצה להמליץ לך על רופא מעולה שמשתמש בטכנולגיה חדשנית בשם "מירה דריי" לטיפול בהזעת יתר

תוצאות לטווח ארוך ללא כאבים וכל ההליך לוקח שעה בלבד 

בהצלחה :)

היי טל :)

אני רוצה להמליץ לך על רופא מעולה שמשתמש בטכנולגיה חדשנית בשם "מירה דריי" לטיפול בהזעת יתר

תוצאות לטווח ארוך ללא כאבים וכל ההליך לוקח שעה בלבד 

אני מצרף קישור לוידאו (דקה בלבד) 

בהצלחה :)

סליחה על 2 התגובות 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר