שאלה..כנסו בבקשה

שלום רב! הייתי רוצה לדעת אם לפני הגיוס מסתכלים על התעודת בגרות או לא? העיניין שאני רוצה להיות קרבית, להגיע לקרק"ל, אך השנה אינני מתעמלת כי יש לי בעיה כרגע שתעבור בתוך כחצי שנה שמונעת ממני להתעמל, אז הבגרות שלי בספורט תתבסס על עבודה בכתב. שאלתי כזאת..האם זה יכול למנוע ממני להגיע לקרבי? תודה רבה רבה

תראי....

הולכים לפי הפרופיל שלך אם יש לך 97 אז אין בעיה שתלכי לקרבי כמובן אם את מתאימה וכדומה הם לא מסתכלים על הבגרויות שלך ובטח לא על ספורט אם את לא עשית בכלל בגרות בספורט אז אולי זה קצת יפריע לדעתי... אבל מכיוון שאת עושה ולא משנה אם זה בכתב או לא אז אין בעיה... את יכולה להתמיין למה שאת רוצה במידה ואת מתאימה ואם את לא תתקבלי למשהו קרבי זה לא בגלל הבגרות שלך...

תודה...ו..

ממש תודה..הנתונים שלי גבוהים (פרופיל 97 וקב"א גבוה מאוד), ענית על השאלה האם הם מסתכלים על איך שאני עושה את הבגרות בספורט.. באמת תודה רבה רבה על התשובה:) שנה טובה וחג שמח לך (ולכל משתתפי הפורום):)

אהלן קרן גביש

קרן, הרשי לי להתערב- לא לא מסתכלים על אופן ביצוע הבגרות. את מוזמנת להיכנס למאמרים ולקרוא את סיכום האירוח של סרן מיטל פלדמן שהיא מ"פ בקרקל והיא התיחסה לנושא הזה של המיונים. מעבר לכך, תצטרפי ל"אחרי!". ב"אחרי!" יש מסלול שנקרא "אחרי לקרקל!" מסלול שמנהגת אותו חניכה בוגרת שלנו ששירתה בקרקל והיום אחרי תפקיד פיקודי היא מכשירה את בנות אחרי הבאות להיות לוחמות בקרקל. בהצלחה רבה!

שאלה..כנסו בבקשה

שלום רב! הייתי רוצה לדעת אם לפני הגיוס מסתכלים על התעודת בגרות או לא? העיניין שאני רוצה להיות קרבית, להגיע לקרק"ל, אך השנה אינני מתעמלת כי יש לי בעיה כרגע שתעבור בתוך כחצי שנה שמונעת ממני להתעמל, אז הבגרות שלי בספורט תתבסס על עבודה בכתב. שאלתי כזאת..האם זה יכול למנוע ממני להגיע לקרבי? תודה רבה רבה

מה שימנע ממך להגיע לקרבי - זו רק את (הסבר בפנים)

אין קשר בין התוצאות של בחינת הבגרות בספורט ליכולת שלך לתפקד ביחידה קרבית. אם תעברי את המבחנים ולא תימצא לך בעייה רפואית - אין מניעה שתגיעי לאן שרק תרצי. הכל תלוי בנחישות וברצון האישי שלך. בהצלחה (בבגרות ובכלל)!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר