שאלה חשובה ..(בעצם כולם שואלים פה שאלות חשובות..:) )

שלום לכם:) אני נורא רוצה להגיע לשח"מ אני אפילו מתחילה להתנדב בקרוב במשטרה כדי שיהיה לי בסיס טוב לשירות שלי. ממה שהבנתי במנילה לא תהיה את האופציה של השח"מ... אז איך בדיוק אני מגיעה לשם? מה אני אמורה לעשות בכדי להגיע לשח"מ? האם אני אמורה לעבור מיונים למינהים? תודה רבה רבה מראש קרן

הפתרון הבסיסי...

...לאחר קבלת המנילה, ובמידה ואכן לא תקבלי שם את האפשרות לשח"מ, פשוט שלחי מכתב ללשכת הגיוס שלך, בצירוף המלצת מפקדיך במשטרה וחכי לתשובתם. זו האופציה הרצינית היחידה שעומדת בפנייך. עם כל האפשרויות אני ממליץ להמתין לאחר קבלת תשובת לשכת הגיוס. בהצלחה!

זאת אומרת ש...

הסוכויים לא ממש גבוהים? אני אמורה למלא את המנילה בשיא הרצינות והנחישות ככה שיש סיכוי טוב מאוד לזה שאני לא אוכל לשרת בשח"מ? ובזמן שאקבל את המנילה אני משערת בסביבות דצמבר, זה לא יהיה מאוחר מדי?

שאלה חשובה ..(בעצם כולם שואלים פה שאלות חשובות..:) )

שלום לכם:) אני נורא רוצה להגיע לשח"מ אני אפילו מתחילה להתנדב בקרוב במשטרה כדי שיהיה לי בסיס טוב לשירות שלי. ממה שהבנתי במנילה לא תהיה את האופציה של השח"מ... אז איך בדיוק אני מגיעה לשם? מה אני אמורה לעשות בכדי להגיע לשח"מ? האם אני אמורה לעבור מיונים למינהים? תודה רבה רבה מראש קרן

תשובה

תתקשרי לטלפון לברורים שמופיע שם, סביר להניח שהם ירצו שתשלחי מכתב שמפרט את הסיבות שבגללם את רוצה לשרת במשטרה, ונראה לי שאם תצליחי לשכנע אותם הם יזמנו אותך לראיון או מבחנים או שניהם בהצלחה!!

שאלה לתשובה

איזה טלפון לבירורים שנמצא איפה?:) ודרך אגב תודה על ההתיחסות שלך לבעיה שלי קרן

זאת אומרת ש...

הסוכויים לא ממש גבוהים? אני אמורה למלא את המנילה בשיא הרצינות והנחישות ככה שיש סיכוי טוב מאוד לזה שאני לא אוכל לשרת בשח"מ? ובזמן שאקבל את המנילה אני משערת בסביבות דצמבר, זה לא יהיה מאוחר מדי?

אני מקווה שהבנתי:

בכל מקרה, התייחסי למה שאת רושמת במנילה הכי ברצינות שאת יכולה, כי זה היחס שצה"ל נותן להחלטותייך. אם במנילה אין את האפשרות שאת הכי רוצה, סמני את השאר. בו-זמנית!!! שלחי ללשכת הגיוס את הבקשה שכתבתי עליה קודם. אם תעשי זאת מיד עם הגעת המנילה, זה בטוח לא יהיה מאוחר מדי. ושוב - בהצלחה.

תודה רבה רבה על העזרה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר