בנות בצה"ל

טל שלום שמי מיקה ורציתי לדעת מה דעתך על תפקידי לחימה לבנות בצה"ל חלומי הוא להיות לוחמת אך אני בת יחידה ולכן אבי אינו מעוניין בכך הוא רוצה שאני אסיים צבא ואלך ללמוד באוניברסיטה מה אתה ממליץ לי לעשות תודה מיקה

אהלן מיקה

אני לא טל אבל אני גם בת, שגם רוצה להיות לוחמת בצה"ל יותר נכון טייסת.. לדעתי אם זה מה שאת רוצה לכי על זה. זה החיים שלך לא של אבא שלך. הפחדים שלו לגיטימיים. אבל את צריכה לחיות את חייך ולהיות שלמה עם כל החלטה שתקבלי. שלא תסתכלי אחורה ותגידי אוייש רציתי לעשות את זה. ואת כבר לא תוכלי. אם אתה רוצה צרי קשר ICQ- 239477210

לוחמות בצה"ל

ראשית אני חושב שזה מאוד הגיוני שצה"ל פתח את שעריו לבנות לוחמות. הבנתי שבמסגרת מאמרי הפורום ישנו מאמר ממליץ לך לקרוא. מיקה היקרה, לעניין אביך אני חושב שזו בעיה משפחתית שצריכה להיות עליה הסכמה. רק כשאבא יבין שאת אחראית לעתידך הוא יתן את ברכתו, עד אז לטעמי את צריכה להבין שאבא הוא זה שיהיה בבית ויחשוש לגורלך בעת השירות. לכן דאגתו לא לחינם. אני אחרון שאמליץ לבן להמרות את פי אביו. בהצלחה רבה!

אהלן מיקה

אני לא טל אבל אני גם בת, שגם רוצה להיות לוחמת בצה"ל יותר נכון טייסת.. לדעתי אם זה מה שאת רוצה לכי על זה. זה החיים שלך לא של אבא שלך. הפחדים שלו לגיטימיים. אבל את צריכה לחיות את חייך ולהיות שלמה עם כל החלטה שתקבלי. שלא תסתכלי אחורה ותגידי אוייש רציתי לעשות את זה. ואת כבר לא תוכלי. אם אתה רוצה צרי קשר ICQ- 239477210

מסכים רצוי רק שהדברים יהיו בהסכמת המשפחה וככה הם יהיו בדרך הנכונה.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר