צו עיכוב יציאה מהארץ- דחוף!

היי, אני צריכה את עזרתכם במהירות האפשרית צו עיכוב יציאה מהארץ: מלשכת גיוס אני מתחת לגיל 18 צו עיכוב מלשכת גיוס : בגלל שלא הגעתי לצווים,גם האדומים קיבלתי פקודת מעצר באחד מהסעיפים רשום: "נוכח אי התייצבותך עד כה בלשכת הגיוס כנדרש,והוצאת פקודת מעצר נגדך,הרינו להביא לידיעתך כי אינך רשאי לצאת לחוץ לארץ ללא היתר אישי מיוחד מלשכת הגיוס. יציאתך לחוץ לארץ ללא היתר כאמור מהווה עבירה פלילית,והינך צפוי לעמוד בגינה לדין" אני אמורה לטוס לחו"ל יום שישי... אני תוהה מה ניתן לעשות בנידון אני לא חיילת, יש לי תאריך גיוס לדצמבר, פשוט לא הגעתי לצווים האדומים ורק לפקודת מעצר הגעתי, שהיה כבר מאוחר מידי ואמרו לי שאני לא יכולה לצאת לחו"ל עד סיום ההליכים ,ושאין שומדבר שאני יכולה לעשות כדיי לשנות את זה והזימון הבא שלי הוא רק עוד חודש והטיסה השבוע...

חוסר אחריות ופתרונות לו

שלום אנג'ל, אני לא מבין למה הצבא היה צריך "לרדוף" אחריך כל כך הרבה כדי שתואיל בטובך להתייצב, המצב אליה הגעת, של פקודת מעצר הוא חמור ביותר ועוד יותר חמור שצה"ל מונע ממך את יציאתך מן הארץ ובצדק. אני מקבל את זה ואני לא חושב שיש מה לעשות מבחינת צדק הדברים. אתה היית יכול למנוע את המצב הזה אם רק היית נוהג כמעט כמו כל אחד שעושה את המינימום הנדרש ומביא את עצמו ללשכת הגיוס. צו העיכוב עד יום התהליכים נועד למנוע את עריקותך. אם תצא למרות זאת זו עבירה פלילית ואתה אכן עלול להסתבך בגלל כך. אני מציע לך לפנות ללשכת קצינת פניות הציבור - 5699000 - 03 (מספר הפקס הוא 5699400 - 03) ולבקש מהם "לפנים משורת הדין" לסייע לך למרות "שאתה מודע למצב ולחומרת הדברים כפי שקרו". עליך להבין כי אם יתחשבו בך זה יהיה חריג מאוד, ללא כל הצדקה והם אינם חייבים בכך. אם יש לך אמצעי או דרך להוכיח להם כי אתה חוזר בזמן... תביא אותו בכל דרך אפשרי. בהצלחה, אלון ל.

חוסר אחריות ופתרונות לו

שלום אנג'ל, אני לא מבין למה הצבא היה צריך "לרדוף" אחריך כל כך הרבה כדי שתואיל בטובך להתייצב, המצב אליה הגעת, של פקודת מעצר הוא חמור ביותר ועוד יותר חמור שצה"ל מונע ממך את יציאתך מן הארץ ובצדק. אני מקבל את זה ואני לא חושב שיש מה לעשות מבחינת צדק הדברים. אתה היית יכול למנוע את המצב הזה אם רק היית נוהג כמעט כמו כל אחד שעושה את המינימום הנדרש ומביא את עצמו ללשכת הגיוס. צו העיכוב עד יום התהליכים נועד למנוע את עריקותך. אם תצא למרות זאת זו עבירה פלילית ואתה אכן עלול להסתבך בגלל כך. אני מציע לך לפנות ללשכת קצינת פניות הציבור - 5699000 - 03 (מספר הפקס הוא 5699400 - 03) ולבקש מהם "לפנים משורת הדין" לסייע לך למרות "שאתה מודע למצב ולחומרת הדברים כפי שקרו". עליך להבין כי אם יתחשבו בך זה יהיה חריג מאוד, ללא כל הצדקה והם אינם חייבים בכך. אם יש לך אמצעי או דרך להוכיח להם כי אתה חוזר בזמן... תביא אותו בכל דרך אפשרי. בהצלחה, אלון ל.

אלון ,

תודה רבה לך על המידע,אני מאוד מודעת לטעותי ומתחרטת ,הכל נעשה מתוך רשלנות ועצלנות אין לי כוונה לערוק,להפך, אני רוצה להתגייס. אני ממין נקבה ד"א מדובר בנסיעה של 3 לילות האם יש משהו שאתה יכול להמליץ לי עליו בכדיי שאוכל לטפל בבעיה עד יום חמישי? שוב,תודה רבה על המידע והעזרה נ.ב האם יש משהו שאוכל לעשות ע"י הגעה ללישכה? מישהו שאוכל לפנות אליו?

סיוע חריג ביותר

שלום אנג'ל, אני נוהג לעור אבל לא במקרים כמו אלו, שזורקים פס על המערכת, מסתבכים ואז קוראים לעזרה. אני שקלתי אם לעזור לך ולו רק בגלל תשובתך. החלטתי - לבדוק מה אני יכול לעשות כדי לפתור לך את הבעייה. תכתבי לי למייל בדחיפות: שם מלא מספר זהות ולאיזה לכת גיוס את שייכת (תל השומר) ? המייל הוא alonlupo@walla.co.il בהצלחה, אלון ל.

אלון

ממתין לך אימייל ממני בתיבת הדואר

הבעייה שלך תיפתר. יהיה טוב. שלחתי לך את מספר הטלפון שלי במייל

קבלתי פטור ויש לי צו יציאה מהארץ מתל השומרר אייך זה יכול להיות 

קבלתי פטור ויש לי צו יציאה מהארץ מתל השומרר אייך זה יכול להיות 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר