עצה איך ניתן לצאת לשיבוץ מחדש - עזרה בבקשה!!!

שלום, שמי מושיקו ואני התגייסתי ב 28 למרץ. הייתי מיועד לשיריון אבל סרבתי להתפנות ובמקום זאת קיבלתי אפשרות להתגייס לחטיבת הנח"ל. (המקום אליו ביקשתי להגיע). התחלתי טירונות וכעבור חודש וחצי התגלה בגבי פריצת דיסק אשר הורידה את הפרופיל ל 72 זמני ובקרוב הפרופיל ירד ל 64 ואף ל 45. מיותר לציין שהוציאו אותי מהיחידה הקרבית והועברתי לחטיבה שנמצאת בבית ליד - כפר יונה. מיותר אף יותר לציין שכרגע אני לא משובץ לאף גדוד או יחידה כלשהי בבסיס. אני מוסמך טירונות 02 סה"כ. המטרה שלי היא לצאת לשיבוץ מחדש ואני לא יודע מה לעשות. לפי המלצות חבריי, נאמר לי לבקש לצאת למז"י ומשם לבקש צו סיפוח לבקו"מ. (שיבוץ מחדש) אם אפשר לקבל הצעות כמה שיותר מהר מכיוון שאני מחזיק מעמד שבועיים בשלישות בלי שיתנו לי תפקיד והמטרה שלי היא לצאת משם... מי שיכול לעזור לי מניסיונו האישי, יועיל לי יותר... תודה רבה על תשומת הלב והעזרה. מושיקו.

תתקשר....

שלום מושיקו, אני מציע לך לדבר עם בחור בשם עופר במספר:052436973. עופר הוא מנהל קורס הכנה לצה"ל שנקרא 'אחרי' והוא מאוד ישמח לעזור ולתת מענה. מיותר לציין שיש לו ידע רב ומועיל !!! אל תתבייש, תנסה אחי.

עזרתי.....

אני ממליץ לך להמתין בשלישות עוד קצת ולראות איזה תפקיד יוצע לך. אולי תקבל תפקיד טוב? בכל מקרה, במידה והחטיבה תמצא לך תפקיד, כפי שהיא תמצא לנכון, אתה תשובץ בו, לפחות בהתחלה. החטיבה יכולה אמנם לשלוח אותך לשיבוץ מחדש במז"י, אבל זה יקרה רק אם היא לא תרצה אותך אצלה, או אם מישהו ינסה למשוך אותך ליחידה ספציפית, דרך מז"י. במידה והשיבוץ החדש שתקבל לא ימצא חן בעיניך, תוכל להגיש טופס 55 - שינוי שיבוץ - דרך מש"קית הת"ש שלך. בינתיים אין לך ברירה אלא להמתין בחטיבה (והאמת שהבסיס יפה, אז זה יתרון קטן...) עד לתשובה סופית - לכאן או לכאן. אם יש לך עוד שאלות - אשמח מאוד לעזור לך. פנה אליי בדוא"ל. בהצלחה!

תוספת

שלום רב, ראשית, לפני הכל, אינך עדיין יודע מה הפרופיל שאתה עומד לקבל, יש הבדל משמעותי אם תקבל 45 או 64. הפרופיל שתקבל יכול לפסול אותך משיבוץ מסויים - שאינך כשיר לא רפואית (למשל אני משער שלא יתנו לך תפקיד הדורש הפעלת עומס על הגב - כמו עובד רס"ר / טבח וכו' - ראוי לציין אני מציין את התפקידים האלו אך ורק לשם הדוגמא...). מה שאלעד אמר לך הוא מה שאני גם הייתי אומר לך אבל מאחר ואתה עדיין לא הוכשרת בשום דבר חוץ מטירונות אני מניח כי תעבור קורס כלשהוא, קשה לי מאוד להאמין - שתקבל תפקיד עובד כללי, אף אם כי זה יכול לקרות אם יהיה לך 45 (לרוב מקבלים תפקיד עובד כללי 0040 - אולם שוב - בהתחשב במגבלות הרפואיות). אם יוחלט באמת שצריך לבחון לגביך קורס מתאים - אני די בטוח כי תועבר למז"י וייתכן שמשם לבקו"ם להצבה מחדש / מדור קורסים. בהצלחה, אלון ל.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: forumbot
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר