לגבי גיוס בני משקים לפיקוד

קיבלתי זימון ל-22 ואני ממש לא מוכן האם יש עוד תאריך? מה בדיוק כולל היום(מבחן בראור? אחרים?) תודה lereromri

אותה בעיה +

הבנתי שאם אני עובר את הגיבוש אני לא יכול לצאת ליחטיות כלומר אני לא יכול להגיע לפלס"ר. תמיד רציתי יחידה מובחרת ואם כל הכבוד גדוד 50 הוא כמו גדוד רגיל רק מוצנח, או שאני טועה והוא נחשב לגדוד מובחר לא פחות מסיירת? האם אני אוכל להגיע לאיזו סיירת אם אני אעבור את הגיבוש? למדור סיירות לא הייתה תשובה על שאלה זו...

אחי גם אני קיבלתי את זה כנס...

אני ועוד כמה חברים שלי קיבלנו את זה ל 22 לחודש אני לא מוכן בגרוש ולפי מה שהבנתי הם עושים את זה יום אחד בלבד לכולם. צור קשר באימייל uri_gert@intermail.co.il בהצלחה לנו

אותה בעיה +

הבנתי שאם אני עובר את הגיבוש אני לא יכול לצאת ליחטיות כלומר אני לא יכול להגיע לפלס"ר. תמיד רציתי יחידה מובחרת ואם כל הכבוד גדוד 50 הוא כמו גדוד רגיל רק מוצנח, או שאני טועה והוא נחשב לגדוד מובחר לא פחות מסיירת? האם אני אוכל להגיע לאיזו סיירת אם אני אעבור את הגיבוש? למדור סיירות לא הייתה תשובה על שאלה זו...

מי עוד קיבל זימון לבני משקים לפיקוד???

בואו נקים קבוצת תמיכה...:-)) חחח קיבוצניקים שולטים...

לגבי גיוס בני משקים לפיקוד

קיבלתי זימון ל-22 ואני ממש לא מוכן האם יש עוד תאריך? מה בדיוק כולל היום(מבחן בראור? אחרים?) תודה lereromri

תשובה

פלוגת בני המשקים היא כידוע לך פלוגה איכותית שמכנסת חיילים ממושבים וקיבוצים לשירות משמעותי יחד. המשמעות של המיונים היא לאתר מי יוכל להשתלב במסלול כזה שתובע ערכים של מפקד עוד בראשיתו. אני ממליץ לך להכנס למאמר שרשמתי בעניין פרמטרים וקריטריונים שנבחנים במהלך המיונים ומשם לגזור את המשימות שיהיו במהלך המיונים. מעבר לכך מהכרות של פלוגה מעין זו (בעבר פיקדתי על בני משקים) אני יכול לאמר לך שהצטרפותך לפלוגה תהיה עבורך נקודת ציון איכותית ומן הסתם אם תיטב בדרכך במהלך המסלול יפתחו בפניך אפשרות לפיקוד. בהצלחה רבה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר