גיבוש צנחנים

אני מאוד רוצה לצנחנים (לדובדבן). גיבוש צנחנים זה בעצם גיבוש דובדבן ? ממינים בגיבוש עצמו לאלה שמאותרי דובדבן ואלה שצנחנים ? ואם כן, אז גיבוש דובדבן ארוך יותר מ- ג. צנחנים ? תודה

תשובה

גיבוש צנחנים וגיבוש דובדבן נערך ביחד! הגיבוש נערך כשלושה חודשים לפני מועד הגיוס שלך! אין הבדל בין הגיבוש צנחנים לבין הדובדבן! זה אותו גיבוש כאשר המצטיינים יהיו מעותרי דובדבן והפחות טובים יהיו לצנחנים! הגיבוש עצמו נערך יומיים..

גיבוש צנחנים יומיים ?! כתוב שיום אחד בעולים על מדים

כנס אחי, ותקבל הסבר....

תשמע... בעקרון הגיבוש הוא 24 שעות + אתה מגיע לשם ב8 בבוקר והגיבוש עצמו מסתיים ב8 בבוקר של יום המחרת (לא כולל הראיון). אז בגלל שעושים שם את הלילה אז זה נחשב ליומיים. קפיש??? האחד יכול לראות את זה יום ואחד אחר יומיים. מקווה שעזרתי. יקיר. :)

תכל'ס אתה עושה פעילות 4 שעות וזהוו!

לא נראה לי..

לאן תמתגייס ?

כרגע אני צנחנים על תנאי! אבל אני מנסה להזיז את הגיום לגולני!

למה לוותר על צנחנים ?

הגיבוש (הכניסה לשטח) הוא באמת 4 שעות של מאמץ פיזי... (מ4 בבוקר עד שמונה בבוקר)

אבל יום לפני זה יש את הבר אור... הארה קטנה: הוא לא מוותר על צנחנים. הוא פשוט קיבל מכתב אחרי הגיבוש שבו נאמר לו שאם יתפנה מקום ביום הגיוס של צנחנים אז הוא אחד מהמועמדים שיכנסו במקום... אוקיי. מקווה שעזרתי . יקיר.

בודקים מתח בגיבוש ?

ועזרת..

תשמע...

כל גיבוש יש לו את האופי שלו... ז"א זה לפי המפקד שיש לך... יש רק שני דברים בטוחים בגיבוש: ריצה בהתחלה עם שקים על (ששם רוב האנשים נשברים) ובסוף יש לך מסע אלונקה קטן... (ממש קטן!!!) מה איתך? יש לך גיבוש צנחנים מתי שהוא?

אני מתגייס בנובמבר 2004

לא נראה לי שבקרוב יהיה לי גיבוש.. אתה צנחן ?

ואגב, איזה כושר בתכלס צריך כדי להגיע לצנחנים ?

בסך הכל, זאת לא חטיבה כל כך מובחרת..

הגיבוש שלך יהיה בסוף אוגוסט... (כמוני)

אני מתגייס ב27 לחודש (צנחנים). תאמין לי אין מאושר ממני... אחי, אם אתה רוצה כמה טיפים אז האיי סי קיו שלי: 116553082 אני אשמח לעזור. אבל לא כרגע כי אני יוצא עוד מעט... אז בכל מקרה תשאיר לי הודעה ונשתמע. ערב טוב. יקיר.

ואגב, איזה כושר בתכלס צריך כדי להגיע לצנחנים ?

בסך הכל, זאת לא חטיבה כל כך מובחרת..

תשובה פשוטה

חטיבת הצנחנים היא חטיבת חי"ר ככל החטיבות האחרות, והיא מובחרת לא פחות מהן (אני נח"לאווי במקור). לא צריך להגיע עם כושר שיא - כי יש דבר שנקרא "סרגל מאמצים", אבל חשוב לא להגיע פדלאה, כי אז תישרך מאחורי כולם - וזה לא טוב. פעילויות בחוגי הכנה אינן נחוצות, ואפשר לרוץ קצת לבד, להפחית בעישון וזהו. בהצלחה!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר