אנשים יקרים, מישהו מוכן לעזור לי בנושא טירונות 02

אני מתגייסת עוד חודש לקורס משקיות חינוך ומאוד רוצה לדעת איך הולכת הטירונות, כמה זמן היא? איך אני צריכה להכין את עצמי מבחינת כושר? איפה בד"כ ממוקמת הטירונות לתפקידים בחיל חינוך? אני מתגייסת ביום חמישי, האם אני צריכה לארוז לשבוע כבר או שישחררו אותי שבת? מה כוללת הטירונות, איך זה הולך בכלל? (אני פשוט בכורה ורוב החברות שלי שבצבא עשו טירונות 03 ככה שהן לא ידעו להגיד לי....) מי שיוכל לעזור, תודה רבה! טל.

02

טירונות 02 זה בדיחה של גובניקים בלי שום קושי פיזי ככה שאין לך מה לדאוג והיא נמשכת שבועיים אם אני זוכר נכון

טיפ לטירונות

כאשר עשיתי טירונות המפקד שלי גנב לי את הנשק בלילה שהייתי צריך לשמור מ-2 עד 4. הלכתי למ"מ והיא החזירה לי את הנשק ואמרה לי שאני חייל מצוין! ובנוסף בוטלה לי השמירה כי לא היה לי נשק ולכן ישנתי כל הלילה כמו בנאדם במקום לשמור. ולכן גם אתה צריך להפקיר את הנשק בלילה של שמירה ויבטלו לך את השמירה!

מה זה?

אתה חייל מצויין כי הפקרת נשק? ממש לא הבנתי את זה. אצלינו מי שהפקיד נשק נשאר שבת. להפקיר נשק לא נראה לי טיפ כל כך טוב. אולי במקרה שלך המ"מ הייתה על טריפ או משהו...

אנשים יקרים, מישהו מוכן לעזור לי בנושא טירונות 02

אני מתגייסת עוד חודש לקורס משקיות חינוך ומאוד רוצה לדעת איך הולכת הטירונות, כמה זמן היא? איך אני צריכה להכין את עצמי מבחינת כושר? איפה בד"כ ממוקמת הטירונות לתפקידים בחיל חינוך? אני מתגייסת ביום חמישי, האם אני צריכה לארוז לשבוע כבר או שישחררו אותי שבת? מה כוללת הטירונות, איך זה הולך בכלל? (אני פשוט בכורה ורוב החברות שלי שבצבא עשו טירונות 03 ככה שהן לא ידעו להגיד לי....) מי שיוכל לעזור, תודה רבה! טל.

טל....

ביררתי קצת ,מזמן,על "הטירונות" של מי שמתגייס לחיל חינוך.. וזה מה שהבנתי: אנחנו לא עושים טירונות פיזית, אנחנו מקבלים הרצאות,הסברים והכל בכיתות אמרו לי שעושים את זה בנתניה (איפה שהיו המיונים לחיל חינוך...בבית גולדמינץ הזה.. היית שם? ) הטירונות היא בעצם קורס של כ-3 חודשים כדי ללמוד איך עושים את התפקיד,איך לנאום בפני קהל וכו',כל מה שהסבירו שנלמד ביום מיונים שהיה ועוד משהו- אני לא יודעת אם ידעת אבל אנחנו היחידים אולי בצבא שלא מסתובבים עם נשק... אני מקווה שהמידע הזה נכון,אני אשתדל לברר שוב ובינתיים- מקווה שייצא לנו להכיר יותר טוב באייסי ביי אירי@
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: dvorahaz1, , nbavnbv
עבור לפורום:
חיילים ומתגייסים
בחר
בחר